Backlinkimiz Çok az...

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve Kan Mevsimi tarafından 22 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Baktım 367 backlinkimiz var. Bu forum için çok az bence. Arttırırsak daha çok ziyaretçi alabiliriz. Hatta daha çok popülarite alabilmek için e-dergi çıkarmalıyız çeşitli makalelerden oluşan.

2. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bir SEO çalışması yapılabilir.Ama google keywordlerdeki rankler hiçte fena değil

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Öncelikle ilginiz icin tesekkurler.
    Backlink konusunda daha once cok fazla calismamiz oldu. Dönem 5000in uzerindeydi.
    Googleda arama yaparsaniz, forumun cok iyi indekslendigi ve hemen hemen her konuda aramalarda ilk sayfada oldugumuzu görebilirsiniz. Google sadece backlinklere bakmaz.

4. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Biliyorum google botun sıtemızı ındexlemesınde bır sorun yok. Ama bir spor forumu oldugumuz ınternet dunyasında oldugumuz gercegını degıstırmez. Yanı her yonden zırvede olmayı dusunuyorum. Pagerankimizde az. Forum sitelerinin web sitelerine göre daha az olur ama arttırabiliriz.

Ayrıca e-dergi çıkarılabilir. ve aramızda ingilizcesi cok ıyı arkadaslar var. Makale yazma kabılıyetı olan bılgılı arkadaslar ingilizce yazılar yazarsa neden ıngılızce forumlardada bodyforumtr dolasmasın. Neden ıngılızce forumlarda turkceden cevırı olmasın.

Bu forumu sadece spor olarak dusunmemelıyız ve forumumuz sayesinde Türkiyeyi tanıtabiliriz. Yani bunu o forum yapar bu site yapar degıl ben yaparım derse herkez, Türklerde internet aleminde böyle güçlenir. İnternette "biz"de varsak kendi alanımızda uzerımıze dusenı yapmalıyız dıye dusunuyorum.

Konu saptı bıraz ama olsun..

Despo bunu beğendi.
  5. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta