Bacaktaki kas gruplarını günlere dağıtma

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ozan1234 tarafından 5 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Arkadaşlar ben bacağı hafife alınacak bir yer olduğunu düşünmüyorum ,suanki antrenmanımda hergün farkılı bölgeler çalıştırıyorum ve bacakğıda 2günde bir olmak üzere örnek(1.gün üst bacak,2.arka bacak,3.calf)gibi ayırmayı düşünüyorum bu konuda bilgiili olan arkadaşlar , hangi hareketler biribirinden bağımsız yani 1.gün üst bacak 2.de squat yaparsam üst tamamen dinlenmiş olmaz.O yüzden harektler birbirinden bağımsız olmalı,isteğim bana 1 gün arayla,üst vücut kas grubundan sonra yapılacak bacak hareketleri neler olabilir.

2. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    sadece bir gününü bacak günü oalrak ayırman daha mantıklı olucaktır bu şekılde enerjınıde daha iyi kullanabilir antrenmandan istediğin verimi alabilirsin

ozan1234 bunu beğendi.
  3. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Yorumun için teşekkürler,birde son olarak bacakta bu harektler yetermi 1.squat 12x4,arka bacak 12x4,legpress 12x3,üst bacak makinada 12x4,calf 15x4 sence bu yeterlimidir.

4. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    stread legged deadlift 3-8.12
    standing leg curl 3-8.12
    seated leg curl 4-12
    front squad 4 12
    leg press 4 12
    leg extension jumping lunge (super set) 3 12 (ısınma setleri hariç 15 16 tekrarlı 1 set ısınma ekle )
    calf makine var ise (seated calf raise ) yok ise zaten standing calf vardır mutlaka gibi gibi bişi yapabilirsin

öneri yap demiyorum tabi nasıl antrenman yapabildiğini görmeden tavsiye vermek pek mantıklı gelmıo bana bu sadece öneridir kendi programlarımdan biri

Sayfayı Paylaş