BACAKLAR.....

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve barancelik97 tarafından 23 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. barancelik97

barancelik97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar hepinize merhabalar aklıma takılan bir soru var tecrübeli ve bilgili arkadaşlar beni aydınlatırsa çok iyi olur.Benim bacaklarımın üst vucuda göre zayıf ve hacimsiz olduğunu düşünüyorum bende şöyle bir karar aldım haftada 2 gün bacak çalışsam antreman programını ona göre ayarlıyacağım tabiki.Bir sıkıntı yaşar mıyım veya bir yararını görür müyüm?Bu süreçte beslenmeme ve uykuma tabiki çok dikkat edicem

HAFTADA 6 GÜN ANTREMAN YAPIP 1 GÜN OFF
    KULLANDIĞIM SUPPLEMENTLER:pROTEİN TOZU,BCAA,ARJİNİN

2. Ironpump15

Ironpump15 Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Quadruceps-hanstring diye ayirabilirsin brbimde bacaklarim çok inceydi bu şekilde calistim şuan en iyi yerim bacaklarim

3. HG!

HG! Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş