Bacaklarım ? :( :(

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve babunn tarafından 18 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. babunn

babunn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.83 boy 71 kg yim üstüm biraz yağlı , 6 aydır fitnes yapıorum ama kardiyolara pek önem vermiyordum , yaşım 17 , normalde zayıf gözükmem laazım ama öyle gözükmüyorum nedeni bacaklarım , 15 güne yakın 1 saatten aşa kardiyo yapmıyorum ws.. yediğime aşırı dikkat ediyorum , bölgesel kilo verilmiceğini biliyorum , ama bu bacak konusunda gerçekten yardımlarınıza ihtiyacım var , piskolojikmen çöküntü içerisindeyim , bu yağlardan kurtulmam için ne yapmam lazım bacaktaki .

Yardım ederseniz gerçekten aama gerçekten çok sevinicem , şimdiden yorumlarınız için teşekkürler .

Son düzenleme: 18 Temmuz 2011
  2. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    kendinde yazmıssın zaten yag yakımı icin cardio ve en önemlisi diet sart yag yakımı kilo vermekten cok daha zor bir sürec sabırla devam edeceksin anrenmanlarınıda aksatmadan karbonhidratları düsür proteini arttır

3. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Kendi yaptıgım programı vereim
    Leg Ex
    Leg press
    Sumo Squat
    Lunges Bu hareketleri orta ağırlıktaki kilolarla 20 tekrar 6 set yap . ilk gün yürüyemiyebilirsin yanına arkadaş al sonraki günler alışırsın :) yada zorlanma sen 3 set yap hepsini :) bende Meter Mevsimler den aldım bunu .. :)

4. Kambala

Kambala Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Cardio dan önce 4x15 olarak ön ve arka bacak yapmanı tavsiye ederim gene de olmazsa işin içinde iş var demektir ama Cardio'yu bırakma sakın, diyetine de dikkat ediyorsundur umarım.

5. babunn

babunn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    diyete dikkat ediyorum bakalımda , biyerlerde şu tarz şeyler okudum , kardiyo yapmak , bacağı biraz daha kalınlaştırır diye . Birde Sabah kahvaltılarında bir dilim karpuz yiyiorum sadece , o kilo yapar mı ? , yani hem soğuk hem lezzetli ben zaten kahvaltıyı sevmeyen bi insanım ne diyorsunuz ? ( diyet konuusunda da evde ne pişiyosa ondan çok çok çok az yiyorum , ekmek günde 1 dilimi geçmez)

6. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bir beslenme programı protein ağırlıklı karbonhidaratı düşür ama az ağırlık 20 tekrar gibi setlerle çalış az ağırlık çok tekrar bisiklet koşu bandı veya koşmak bunlarda yağ yakmanda yardımcı olur ama hızlı olsun dersen eğer l-carnite al

7. Kambala

Kambala Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kahvaltı kesinlikle öyle meyveyle yapılmaz. Domates-salatalığını, peynirini, çavdar/kepek ekmeğini, sütünü zeytinini ve Bulk'da isen 5-6 yumurta akını bir kahvaltıda götürmen lazım. Sadece karpuzla günü açmak çok sakat bir olay bırak bunu. Üşenmeden kahvaltı hazırla kendine, zor başta biliyorum ama buna alışmak gerek. Yok üşeniyorum diyorsan da Nestle Nesfit'in meyveli olanını al onunla yap gene yumurta aklarıyla ama öyle sırf meyveyle güne başlanmaz.

Sayfayı Paylaş