bacaklarım mr.olympia gibi oldu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Xsteel tarafından 28 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    şimdi xsteele bir konuda inanabilirim. bazı insanların bazı bolgeleri daha kutleli ve adaleli durabilir. mesela oktay diye bir arkim var inanılmaz bir bacak olcusu var kot bulamıyor adam. ve inanın dogru duzgun bacak basmıyor. buna şahidim. hakan diye bir arkadaşim daha var. vg yi birakin. baska bir spor bransıyla bile ilgilenmiyor. ama gogus kafesinin genişligini ve gogus kaslarının buyuklugunu gorseniz inanamazsınız. yaptığı tek şey şınav cekmek. ve ben duzenli çalışıyorum oyle bir gogus kasına sahip deilim. bu adam sadece şınav çekiyor ! ve arasıra !

demem oki genetik bir yatkınlık sozkonusu olabilir. burada bacakları ince arkadaşlar dalga geçmesinler boyle seyler var gercektende. ama fotoda gordugum bacak cokta buyukmuydu bilemiyorum. keske onu mezurayla gosterseydin ikna edebilmek için insanları xsteel. bizim salondaki hocada bacak kaslarını eritmek istiyor. ama inanki her tarz calışmayı yaptı adam. 50 tekrarlşı setler bile girdi. kuculceine buyuyor meret dedi :D ve bacak clısmayı bıraktı. onunda bacak olcusu inanılmaz gercekten

2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    3 seneye yakındır vg yapıyorum toplasam 5-6 ay bacak anca çalısmısımdır
    bacaklarım vücudumun üst tarafı aksine haftada bir kez girdim 2 buçuk ay boyunca asırı ölçü aldım kalçam büyüdü [popo bölgesi ] baya bi büyüdü bende bırakma zorunda kaldım bacaklarım çok iyi tepki veriyor çalısınca zokda hızlı büyüyor eğer bırakmasaydım vücudun üst bölümnü gececikti bayada bi fark olucaktaı ve 6-7 ay yapmadım arka kalçam büyüyünce eritmeye çalısıyorum erimiyor suan steroid küründeyim karar verdim artık bacağada giriyorum 2 haftadır
    tek korkum kalça forumda arastırdım baya kisi benle aynı sorunu yasıyorkalça arakadan çıkıyor

3. Xsteel

Xsteel Yeni Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    erimeyecek olması çok kötü haber,keşke hiç koşu yapmasaydım.zaten bacaklar günlük olarak kullanıldığı için kaslar hep çalışır vaziyette kalıyor,erimesi için hiçbir sebep yok.ölene kadar kalın bacaklı olacağım sanırım

Sayfayı Paylaş