Bacaklarım fazla irileşir mi ?

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve NoSTeKaM tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. NoSTeKaM

NoSTeKaM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    selamün aleyküm arkadaşlar ben air alert 3 programına başlıyacağım 14 yaşındayım boyum 173 kilom 66 fakat bacaklarımın irileşmesinden korkuyorum aşırı bir fark olur mu irileşme konusunda ?

2. 6Bullets

6Bullets Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Dur bakalım o iş okadar kolay değil . :) merak etme aşırı kalınlaşmaz korkmana gerek yok

3. jandersunstar

jandersunstar Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırıkkale
    yok beee brad pitt kadar ol yeter zaten:) ne gerek var o kadar kasa

4. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    adam yenı baslamıs 14 yasında yorumları bıraz daha anlasılır ve sevıyelı yazalım bır dalga konusu gıbı gordum belkı dalga gecmedın bılmıyorum ama bıraz daha ılımlı yaklasmalısın soruna gelınce cok buyuk bır ırılık olmaz suankı durumunu bılmıyorum tabı bacak ıcın 173 boya 66 kg sen kılo almadıgın surece bacagın buyumez 1 2 cm kalınlasabılır anca yanı sertlesır daha fit olur senın yararına tabı kılo aldıkca bacagında buyumesı kacınıllmaz olucaktır o yuzden ona gore bır programa baslarsan daha ıyı olur hangı program dıye sorma vucutuna bakıp sen karar verıceksın onu

5. fitt

fitt Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Ankara
    Fitness'da genel amaç bacağı parçalamaktır zaten. Body Building yapıyorsan onlar biraz büyütüp öyle parçalıyolar orası ayrı ama fit bir görünüme sahip olur. İrileşecek diyip sakın bacakları atlama sonradan sıkıntı olur başına.

Sayfayı Paylaş