bacaklarımı kontrol edemiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gafaga tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gafaga

gafaga Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaslar yardimci olabileceginizi dusunerek sizinle bir problemimi paylasmak istiyorum. Bende durus bozuklugu var ve uzun zamandir fitness ile ugrasmama ragmen bu bozukluk devam etmekte.

Vucudumu bir butun olarak kontrol edemiyorum. Bacaklarimi duzgun atmaya calistigimda ust bolgemin kontrolunu kaybediyorum, ust kismi dik tutmaya calistigimda bacaklarin kontrolu gidiyor. Bu da egik ve yamuk durmama veya yurumeme neden oluyor. Ayaklarimin kontrolunu kaybediyorum, hizli yuruyemiyorum. Yaklasik 5 senedir bu boyle. bazen dik, rahat ve guzel durabiliyor, yuruyebiliyorum ama iste bu bazen, ara sira oluyor. Unutmadan soyliyim, yururken ayak bas parmagim yere surtuyor. Bu mu rahat yuruyemememe neden oluyor yoksa rahat olmadigim icin mi bu boyle anlamadim.

Benzer bir problem yasayan veya konu hakkinda bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum.

guneyli bunu beğendi.
  2. guneyli

guneyli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    dostum aynı problem bende de var 5 yıldır. resmen beni anlatmissin .sebebini ogrenebildin mi diye merak ettim ben 5 yıldır ogrenemedim daha. mesajimi gördüğün gibi cevaplayabilirsen çok sevinirim kardeşim

Sayfayı Paylaş