Bacakları 0 açmaya çalışırken bir kasılma oldu . Yardım ?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Chev™ tarafından 29 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Chev™

Chev™ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sağ bacağımla kasığımın arasındaki yerde bir ağrı var fakar bu ağrı tekme atmaya çalışırken lüks ediyor sanki bir nokta varda tekme çıkarırken o nokta hep ağrıyor daha önce yaşan var mı ? Varsa yardımlarını bekliyorum yoksa doktora başvurucam .

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Uzun zamandır savunma sanatlarıyla uğraşıyorum,tecrübelerime dayanarak vardığım kanı yeterince ısınmamış olman.Özellikle tekme çıkarkenki yanmalar soğuk vücutla tekme çalışırken,bacak açarken meydana gelen durumlar,yinede bir hekime başvurman en iyisi,sen doktora gidene kadar antrenmanlara ara ver,dinlenmek iyi gelicektir.

3. Chev™

Chev™ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şuan tekme atamaz hale geldim bu ağrı sadece sağ kasığımın olduğu yerde var solda bir sorun yok en iyisi doktora başvurayım ben.

4. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    lif yırtılması, kas çekmesi ya da adale zedenlenmesi olabilir, krem ve sıcak tedavi deneyebilirsin.
    edit: fazla zorlama

5. Chev™

Chev™ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Doktora başvurdum sorun kas gerilmesi imiş ,ısınmadan hareketlere başlama dedi doktor ve iki tane ilaç yazdı bunları söylüyorum ki aynı sıkıntıyı çeken biri olursa faydalanabilsin ağrıyı tamamen yok etti.

Rheumon Sprey
    Küiflex film tablet

yardımlarınız için teşekkürler

6. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Söylediğim gibi,ısınmadan tek bir tekme bile çok büyük problemlere yol açabilir.İyi olmana sevindim,tekrar geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş