Bacak sorunu..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve judgment tarafından 6 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. judgment

judgment Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    iyi akşamlar benim sıkıntım bacakta vücutta heryer istediğim seviyeye geldi fakat bacakları kalınlaştıramadım. 180 boy 70 kiloyum yaklaşk 2.5 yıldır yapıyorum bu sporu üstelik prof. futbolcuyum ama yinede bacaklarım ince neymar gibi. squat leg press leg ext. lunge hepsinde yeterince ağır girdiğimi düşünüyorum fakat yine bi kalınlaşma söz konusu değil haftada 3 gün bacak girsem sizce bi sorun olurmu idmanlarda bitti.. bi fikir verirseniz cok sevinirim.

2. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Evet olur overtraining olursun ve daha da geriye gidersin.Bacak çalışması icin tek bir gün ayır ve hiçbir harekette 10 tekrarı geçme.Squat deadlift gibi hareketleri 5er set 6-8 tekrar halinde oldukça ağır - son tekrarları cıkaramayacak kadar ağırlıklarla calısırsan ve düzgün beslenirsen istediğin hedefe ulaşırsın ancak bacaktan ölçü almak kolay bir şey değildir.

3. judgment

judgment Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    peki squatı felan o kadar ağır girmek ölçüden ziyade yavaşlatmaz demi beni malum paramı koşarak kazanıyorum

4. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    C.ronaldo sence yavaş mi :):)

5. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Profesyonel olarak futbol oynadığından bacaklarına dinlenmek için yeterli süreyi vermiyor da olabilirsin.O zaman da gelişme olmaz.

GencGrafiker bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş