Bacak Kasları

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve GökceTemiz tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. GökceTemiz

GökceTemiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, bir haftadır okuyorum forumdaki konuları ama yeni üye oldum.

Sorunuma geçeyim hemen. 18 yaşındayım ve minyon tipliyim boyum 1.65 kilom 42 civarında.
    Gerçekten zayıfım aslında ama geçmişte çok koşu bisiklet vs yaptım ve bacak kası geliştiren hareketler..
    Önden ve arkadan sorun yok ama bacaklarım yanlardan çok kalın duruyor arka bacak kaslarım çok gelişmiş ve belirgin durumda.
    İnanın takıntı yapmıyorum kime sorsam evet öyle diyor. Şuan nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum yani bu kaslardan kurtulmamın veya küçültmemin bir yolu var mı?

Ayrıca daha fazla sertleşip güçlenmemesi için nelere dikkat etmeliyim? Hangi aktivitelerden ve spor hareketlerinden kaçınmalıyım ve nasıl beslenmeliyim?

Proteini mi azaltmam gerekir karbonhidratı mı kas güçlenmemesi için? Ve biliyorum desteklemiyorsunuz ama kas yıkımı olsa ve kökten kurtulsam o kadar mutlu olucam ki.. Bu mümkün mü nasıl sağlarım?

Şimdiden teşekkürlerr

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Kas kaybı sağlıksız bir durumdur. Belirttiğin kiloda abartı bir kas kütlesinin oluşacağını sanmıyorum. Vücudunun diğer kısımları belki de aşırı zayıf olduğu için göze batıyor. Kalçanı izole edecek egzersizler yaparsan arka bacağını kısmen dengeler. Düşük proteinli beslenmen ise çok sağlıksız olur.

tnakresss ve sthammer bunu beğendi.
  3. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    Genellikle kas yıkımlarının oldugu durumlar bölgeyi çalıştırdıktan sonra yeterince beslenmedigin durumlardır.Ama anlam veremedigim önden ve arkadan ince duran basenler nasıl oluyorda yanlardan kalın duruyor ?;

Sayfayı Paylaş