Bacak kalınlaştırma!!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve oskıke tarafından 12 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. oskıke

oskıke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bacaklarım çok ince yazda geliyor şort giymeye çekiniyorum bacaklarımı nasıl kalınlaştırabilirim 2 Gündür koşuya başladım 6 km parmaklarımın üstünde koşuyorum bazıları uzun mesafe Koşu inceltir dedi bende kesin bilgi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

2. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    bacak calismayi niye denemiyorsun?

bkz: squat

3. oskıke

oskıke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bacakta çalışmayada başladım koşuya devam etmelimiyim

4. mr.beachboy

mr.beachboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Koşma dostum bu senin için gereksiz zaten anladığım kadarıyla ektomorf bi vücuda sahipsin koşmak yerine leg press, leg curl, squat gibi bacak egzersizleri yap olabildiğince ağır basmaya çalış tekrar sayını bitirdiğinde daha 1 tekrar çıkartamayacak kadar ağır..

5. yasin25

yasin25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ya bana biri yardım edebelirmi ben boksa baslicam da ne yapmaliyim yani vücut geliştirme yönünden

6. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Uzun mesafe koşu bacaklarının büyümesine yardımcı olmaz,uzun mesafe koşu yerine sprint atmalısın. Ayrıca asıl büyüme ağırlıkla olur,ağır kilo ile ağırlık çalışmalısın,squat,leg press,leg curl,leg extension hareketlerını yapmalısın.Gerekirse haftada 2 kere çalışırsın..Yalnız altını çizmek lazım,bu söylediklerim tamamen temel bilgilerdir,tamamen bilgi vermek amaçlı yazdım.Senin durumunu,tecrübeni bilmiyorum,bu dediklerimi direkt reçete gibi alıp gidip kendini sakatlama sakın... Son mesajın yeni gördüm,boks demişsin,boks için yapılacak egzersizler,tekrar sayıları,yoğunlukları farklıdır eğer boks için diyorsan(boksta dayanıklılık,kondisyon,çabukluk ve patlayıcı güç aynı anda bulunmak zorunda bu yüzden antrenmanları farklıdır) antrenöre danışman lazım....eğer sadece büyütmek istiyorsan bahsettiğim temel bilgilerden yola çıkabilirsin.

7. yasin25

yasin25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    16 yaş 188 boy 98 kilo 33 cm kol 123 cm omuz bel cevrem yağlı boksa da fitness a da hiç gitmedim ikisini beraber goturebilecegim bir program verebilirmisiniz

8. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Üzgünüm,benim bu konuda bir eğitimim yok,ayrıca boks konusunda da tecrübem yok bu sebepten dolayı size program yazamam,ancak boksa başladığınızda antrenörünüz mutlaka size uygun gerekli antrenman programlarını hazırlayacaktır.

9. yasin25

yasin25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tamam çok saolun

Sayfayı Paylaş