bacak kıllarına çözümm

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve remzi44 tarafından 15 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. remzi44

remzi44 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaşlar bacak kıllarından kurulmak için kılları dahada sertleştirmeyecek önerileriniz varmı lütfen yardımm??? (epilasyon harici)

2. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
  3. remzi44

remzi44 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    kardeş bunlar bişi sürüyo önceden ve bu nasıl bi jilettir böyle :D saç kesme makinesiyle aldım alalı 1 ay oldu hala eski hali gibi uzamadı ama sertleşti yani :D

4. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    Şu ''dikenimsi'' olayını açıklıyım.Bi düşün.Kıl yeteri kadar uzun olmadığı için ağırlığını taşıyabiliyor ve dik duruyor.Böylece dikenimsi gibi duruyor.Örümcek adam dönüşürken parmaklarında çıkanlar gibi mwahahaha :D Bekle az birşey daha eskisinden farkı olmadığını görüceksin uzayınca.Jilet aynı jilet :D Gillette vs. markaların şekil jiletleri var.Ben sakal için 15tllikten kullanıyorum.Yılda bir değiştiriyorum mesela.Çok iyi.4 bıçaklı.Onların sürdüğü şeyler traş öncesi losyonlar ve nemlendiricili traş köpükleri.Arkonun var mesela.Ayrıca şu makine bacaklar için müthiş ötesi.Ben kesmiyorum ama denedim başlangıç kısmında.Gerçekten çok iyi.Benim tüyler kahverengi.Bacaklardakiler gayet düzenli durduğu için kesesim gelmiyor.Hem pantolon giyince kim görüyor bacakları :D Zaten kessem kız gibi olur.Olmaz o :D Üst kısma tamam ama bacaklar gereksiz benim için
    http://www.bodyforumtr.com/threads/vücuttaki-kıl-ve-tüyler-için-philips-bodygroom-aldım.113655/

5. remzi44

remzi44 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    birader sporcu oldugum için rahatsız oluyorum şort giyiyoruz mğsabakaya çıkıyoruz hoş değil :D

Sayfayı Paylaş