bacak ile sırtı aynı gün girsem birşey olur mu ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve denixex tarafından 11 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. denixex

denixex Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    antrenmanlarım genelde iyi geçer iyi verim alırım , yalnız bacağa pek önem vermiyordum büyük bir hata yapmışım meğerse , şimdi bacakta çalışayım diyorum ama tek günü ona ayırmak istemiyorum , acaba bacak ile sırtı aynı gün girsem bir sıkıntı olur mu ?

2. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bacak ile sırt aynı gün girilir daha rahat olur ben öyle yapıyorum . Sırtı bitirirken deadlift son hareket ve direk squat'a bağlıyorum.

denixex bunu beğendi.
  3. jimmybrown

jimmybrown Üye

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Hakkini vererek yapilan bacak antrenmani insanin gözunu karartir, baska bolge ile calisirsan yeterli seviyede calismaz.

denixex bunu beğendi.
  4. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Bacak tek girmen daha faydalı olur bana göre uzun sürüyor birde. Ama illede 2 li gircem diyosan sırt çok iyi .)

denixex bunu beğendi.
  5. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Zamanında bu konu hakkında yazdım ama "KANIT" bulamadık diye dinlenmedik. Neyse çalışma. Bu arada unknown , aynı gün deadlift ve squat yaparsan verim alamazsın emin ol. Ayrıca Deadlifti sırt için yapıyorsan (çok varyasyonlu ondan diyorum) en sona koyacaksan hiç koyma daha iyi. Yani mantığını anladım senin güzel asında ilk düşününce ama daha detaylı ve bilimsel düşün yapman pekte iyi olmaz. Ha gelişirsin elbet , sonuçta beslenmeyi güzel yap elini sallasan gelişiyon bu sporda ama neden EN İYİ ŞEKİLDE gelişmeyelim değil mi ? İYİ FORUMLAR.

6. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Tek gün çalış bence bacağı. Yada yanına küçük bir kas grubu koy sırttan sonra bacakta pek verim alamazsın. Alabiliyorsanda demekki daha iyisini yapabilecekken daha azına kabul kılmışsın demektir.Sırttan sonra bacak çalışcak enerjin kalmaz zaten hele hele deadlift ile squat aynı gün kattiyen yapma

berkaykry bunu beğendi.
  7. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Bende günde bacak çalışmayı istemiyorum omuz bacak yaparım genelde ama sırtla bacakda olur

8. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Bacak idmanının hakkını verirsen ki bence böyle bişe sorduğun için vermiyorsun. O kaslar her antrenmanda daha fazla zorlanacak daha fazla yanmalı başka türlü ağırlık çalışanlarda vucut ağırlığa cok çabuk alışır tıpkı 6 ay hızlı geliştim sonra gelişemiyorum modunda olduğu gibi Vucudu şaşırtmak için farklı taktikler denesen de kafi etmez daha fazla yanacak 1 dakika 2 dakika ona katlan başka türlü hızlı sonuç için işin zor sağlam bas bacaklara derim. Bacaklar gittikçe üst tarafta ilerler

Blonde bunu beğendi.
  9. stalaze

stalaze Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Lanet olası federall
    Yer:
    istanbul
    Biceps-bacak gogüs-triceps omuz-sırt çalışıyorum bacak gününe biceps koydum zaten iki hareket kol çalışıyorum o yüzden bacağa daha fazla odaklaniyorum

Blonde bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş