Bacak Esnetme,Sıfır açma

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve YuriBoyka61 tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikke belirteyim forumdaki diğer konulara baktım genel olarak hepsinde aynı şey söyleniyor denildiği gibi bende bacaklarımı açıyorum 3 aydır esniyorum ama bende hala tık yok.Nerde yanlış yapıyorum anlamıyorum yarım saat boyunca bacak esnettiğmi bile oldu açılmıyo r diye zorluyorum hemde çok çok zorluyorum ağlama noktasına gelecek kadar zorlasamda hemde uzun süre boyunca yine olmadı.Dedim o zaman fazla zorlamadan yapayım 1 ay fazla zorlamadan hatta hiç zorlamadan normal yaptım bu sefer hiç hiç esnemedi yeniden zorlayarak esneme döndüm.aynı şekilde dakikalar boyunca bile duruyorum yinede 6-7 aydır bacaklarımı sıfır açmama 40 cmn falan var nerdeyse hiç benim gibi çalışmayan arkadaşım benim kadar açıyor hele bacağımı normal yana doğru yukarı kaldırırken sanırım belimden azcık aşağı anca kaldırabiliyorum yaşımda 14(15 sayılır) sanırım çokda geç kalmış değilim nasıl esnetcem her yolu deniyorum olmuyo benim gibi 6-7 ay bu kadar zorlayan bir kişinin bırak 180 i 360 derece açması lazım o bacakları :D :D

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/bacak-ma-ve-kald-rma-t15477.html?t=15477&highlight=a%E7ma
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/bacak-mak-180-derece-t32897.html

Arama Kelimeleri : açma

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş