Bacak antermanı sonrası tansiyon düşüklüğü

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ccann_ tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar iki hafta önce bacak çalıştım gündüz,akşamında tansiyonum baya düştü 2-3 saat geçmedi 1 hafta ara verdim gün içinde ara sıra azda olsa yaşıyorum gene bunu bacak çalışmama bağladım bu durumu ne yapmalıyım biri bilgilendirirse sevinirim moralimi bozmaya başladı

2. TheTank

TheTank Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    BodyBuilding
    Yer:
    İstanbul
    normal bacak diğer bölgelere benzemez normal yani senın durumun hakkını veren herkeste olur spordan sonra şekerli bi likit içecek tületebılırsın

3. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle teşekkürler cevap için.Spor sonrası içmiştim zaten.bu durum 1 hafta kadar azalarak devam etti bugün gene bacak antermanı yaptım kendimi denemek için bi sıkıntı olmadı Allah'a şükür.burdan herkese diyeceğim nefes alış verişine çok dikkat edilmeli

4. Heronin

Heronin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Büyük kas grubu olduğu için bacak antremanları zaten çok yorucu oluyor. Ben de yeterince enerjik olmadığım günlerde bacak setlerimden sonra göz kararması gibi şeyler yaşıyorum. Çok yüklenmemekle beraber yapabilirsin bi sıkıntı olacağını sanmıyorum ama devam eden bir durum olursa doktora görün derim sağlık herşeyden önemli sonuçta

5. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Haklısın sağlık Herşeyden önemli insan başına gelmeden pek anlayamıyo.dediğim gibi bi hafta sürdü bu durum ama neden olduğunu hala anlayamadım bundan sonra daha dikkatli olucam.

Sayfayı Paylaş