Bacak açma yardım edin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve 2157 tarafından 27 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bench_O arkadaşlar 1 ay sonra kıckboxa başlamayı düşünüyorum...bacak açmama 1.5 karış kalıyor bu 1,5 karışı 1 ay içinde açabilirmiyim...ve nasıl çalışabilirim yardım edin acil...yani çalışmayı anlatırsanız sevinirim...kafa_

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Açma germe hareketleri yaparak dostum , ayrıca kickboksa başladığında ayaklarını tam açıyor olman gerekiyor diye birşey yok zaten onlar antreman yaptırırken sana açma germe yaptırıcaklardır.Orda çalışarak zaten tam açmayı başarma çabası içerisinde olursun bu konuda kendini sıkma ama illa evde deniycem diyorsan açma germe hareketlerini sıra ile yapılışı var bir program olarak araştır istersen ben tam bilmiyorum salonda yaptırıyorlardıda sıraya göre yapman gerek diye biliyorum.

2157 bunu beğendi.
  3. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    aslında 25 gündür çalışıyorum 1 karıştan az mesafe kalıyordu. ertesi gün yine yapıyorum bu sefer 1 karış 4cm kalıyor. ya delircem resmen bi yapıyorum yarım karışa kadar iniyorum ertesi gün mesafe geri yükseliyo sizce nasıl yapabilirim...

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    dedim ya dostum normal bir açma germe programına göre mi çalışıyorsun ? istersen ayak açma teknikler filan biraz googleı turla bu konuda jimnastikciler başarılı burası bir body forumu aslında spor spordur ama bu konuda aşırı uzman birni bulman zor ayaklarını açarsın ama klasik açma germe sırasını biliyorsan hergün yaparsın her gün ilerleme olur ama bu konuda çocukken başlamak en büyük başarıyı veriyor jimnastikde öyle çok erken yaşta başlıyanlar lastik gibi çıkıyor.

2157 bunu beğendi.
  5. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    https://www.youtube.com/watch?v=rCNwIqFxPqo
    arkadaşım buna göre bacak açma yapıyorum yaşım 17 kilo 74 boy 176
    birde ısındıgım ilk dakika bacagımı açtıgımda ilk 2 karış sonra 6 kere daha açıyorum yanlara 1 karışa inio neden direk 1 karışa inmiyor onu merak ettim...

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    yaparken acıyı hissettiğinde bırakıyorsun diy mi? sonra tekrar o acı hissi gelene kadar devam.sabır ile ulaşıcaksın hedefine öyle bir ayda olsaydı herkes tam açılabilen ayaklara sahip olurdu.

2157 bunu beğendi.
  7. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1 karışı kaç günde inebilirim peki

---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:54 ----------

o acıyı baya bi hisediyorum 12 kere yana açma yapıyorum 15 saniyeden sonra sogudugumdan dolayı bırakıyorum...günlük 1 saat çalışıyorum toplam

---------- Post added at 22:01 ---------- Previous post was at 21:59 ----------

1 haftadır yapmıyorum yarın tekrar yapıcagım

8. by_burak

by_burak Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    bak kardeşim ben 2 sene once teakwondoya gittim daha once hiç esneme falan yapmıyordum. Evde kendi çabalarımla 1 haftada tam açtım çok kolay bişi açmak 1 2 hafta iyice çalış antreman ortalarında açmaya çalışma gerdir 45 dklık antreman sonu aç zorla korkma bişi olmaz 2 hafta 45 dk 45 dk çalış 1 karış kalsa bile zorla yardım iste yanındaki birinden bastırsın açarsın

2157 bunu beğendi.
  9. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Forumda arada böyle konular oluyor ne ilk nede son olacaktır zaten.
    https://www.youtube.com/watch?v=rCNwIqFxPqo
    1senedir bende çalışıyorum sanırım beden yapım yada gelişme çağımın sonlarına geldiğimden Pek istediğim neticeye ulaşamadım.
    Video Yardımcı olabilir Hakan Demiray hocamızı tanımayan yoktur diye düşünmekteyim :)
    Bootcamp ın Baş antrenörü ve birçok televizyon programında karşımıza çıkan bir insan sonuçta Kolay gelsin arkadaşlar

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/bacak-ma-ve-kald-rma-t15477.html?t=15477&highlight=a%E7ma
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/bacak-mak-180-derece-t32897.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş