Bacağımdaki 2 sorun

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve nowitzki_41 tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nowitzki_41

nowitzki_41 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba herkese, sizlerden yardım almak istiyorum doktora danışmadan önce, belki de öyle ciddi bişey değildir diye.

ilk sorun geçen hafta futbol maçında oldu, topa çıkayım derken ters bi hareket yaptım, sağ dizime bişey oldu, ilk başta hafif bi ağrı oldu sonra da sağ diz kapağımın 2-3 cm altında hafif bi şişlik oldu (sert şişlik) şuan ne bi ağrı yapıyo, ne de depar hızımı etkiliyo ama yardımlarınızı beklerim

ikinci sorun ise bugün oldu yine bi futbol maçında :D ısınmak için maça jog atarak geldim, fakat boş yer kalmadığı için yarım saat oyuna giremedim birinin çıkmasını bekledim :D kaslarım soğumuş olucak ki , oyuna girmemle ilk deparı atmamla sağ bacağıma ağrı girmesi bir oldu, ağrı yerini biraz kabaca tarif edicem şimdiden kusura bakmayın ama testislerimin 3-4 cm sağında bi ağrı oluştu, yürürken zorlanıyorum, yatarken bacağımı sağa atarken zorlanıyorum vs vs çok ağrımıyo ama yürürken hafif sancı oluşuyo kas çekmesi olabilir diye düşünüyorum, yardımlarınızı bekliyorum..

2. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    doktora gitsende yapcak pek bişey yok en fazla kas gevşetici ağrı kesici vericek.Şu an yapman gereken tek şey koşmayıp zorlamadan dinlenicen ama bu uzun sürebilir 1 ay olabilir tamam geçti diye yüklenme aynı şey tekrar olur 2. durum için konuşuyorum aynısı çok başıma geldi.O yüzden artık ısınmadan kesinlikle ne topa vur nede depar at.Hadi geçmiş olsun.

3. sylvesterstalon

sylvesterstalon Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-pdr
    Yer:
    van-antep
    benimde çok başıma geldi....dinlenerek geçer ama doktor görünmende fayda var

4. nowitzki_41

nowitzki_41 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada ben yarı-profesyonel olarak yüzüyorum, peki yüzmenin bi zararı olur mu?

5. sylvesterstalon

sylvesterstalon Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-pdr
    Yer:
    van-antep
    ağrı yoksa iyice dinlenmişsen kendini iyi hissediyorsan yüzersin ama nüksetme riskide var bunu unutma en sağlıklısı doktora görün derim....

Sayfayı Paylaş