Babyface'im ve artık bu durum canımı sıkmaya başladı...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve sp3ctral0 tarafından 30 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. sp3ctral0

sp3ctral0 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Uzun zamandır bu durumu kafama takmamaya çalışıyordum. Fakat son zamanlar herkes bana küçük damgası vurmaya başlayınca tak etti. 94 Şubat doğumluyum. Yani 5 ay sonra 19 olucam. Fakat geçenlerde benle yaşıt bir kıza arkadaşın 'Sence kaçıncı sınıftır?' diye sormasıyla bana '10. sınıftır..' demesi ve benim yıkılmam bir oldu. Boyum 191 ama yine de insanlar bana küçükmüşüm gibi bakıyor. Köselikte var hafiften. Sakal makal yok...

Kilo vermenin bu durumu hafifleteceğini söylüyorlar sizce doğruluk payı var mıdır? :/

2. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    Babyface yazacağına köseyim yazsaydın soruununu daha hızlı anlardık :). çünkü babyface terimi avantajlı bir terim şikayet edilesi bir şey değil. benm köselik gibi bir sorunum olmadı fakat bu hem genetik hemde çinko eksikliğiyle alakalı olabilir. çinkonun sakal çıkmasına faydası olduğunu duymuştum.

3. sp3ctral0

sp3ctral0 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Onun yanı sıra yüzümde bir küçüklükte var... Anlamadım gitti arkadaş.

4. heveslibodyci

heveslibodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bence baby-face olmak bir avantaj, dejavantaj değil. benim bi arkadaşta baby face bütün kızlar hasta :D

5. sp3ctral0

sp3ctral0 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Daha bu güne kadar öyle birşey gelmedi maalesef başıma :/ Genelde çok tatlısın, çok şirinsin o kadar yani...

6. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Bunun kafaya takılacak bir problem olmadığını söyleyebilirim.18 yaşındayım demişsin.18 yaş çok genç bir yaş bu yüzden 15 yaşındaki bir kişi ile 18 yaşındaki bir kişinin yaşlarının ayırt edilmesi bazen zor olabiliyor.Bu çok normal bir durum.Bekle biraz yaşın ilerlesin,birkaç yıl sonra anlarsın babyface olup olmadığını.Ayrıca ileriki yaşlarda böyle birşey varsa bu durum zaten avantajlı bir hal alacaktır senin için.Daha çok gençsin sorun yapılacak birşey değil.Sana hayatta başarılar dilerim.

7. PriNCeLy_

PriNCeLy_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşım yaşın 18 istiyorsan 20 ye kadar bekle eger beklemicem bıktım diyorsan sana minoxidil forte öneriyorum.Kesin çıkar sakalların.Ama yan etkileride var istiyorsan bir araştır.

8. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Maalesef bu daha çok, çok tatlısın, şirinsin iyi çocuksun ağırlıklı olacak bişeydir:) Babyface olmak hem avantaj hem dezavantaj. Babyface değil yakışıklı olmak gerek:) Sakal bırakırsan senin sorununun bi nebze geçebilir bence arkadaşım. Jileti sık kullan biraz madem kösesin bi de vücuda ağırlık ver biraz daha irileş bakalım:)

Sayfayı Paylaş