Babamla protein kavgası aynı sorunları yaşayanlar varmı çıldırıyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Cidade de Deus tarafından 29 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar babam ve amcam geri kafalılar protein tozunu başka bırşeyle karıştırıyorlar olsa gerek içme bobreklerın bozulur karacıgerın bozulur kalbın bozulur dıyorlar

amcamın şu cümlesine bakınız

protein tozunu peynırın suyundan yapıyorlar peynır suyundada bakterı oluyor o bakterıler karacıgere yapısarak onu kapatıyormus karacıger ıflas edıyormus

oha yani :shock: gelde bunlarla konuş

babamın cumlesı hepsı sahte şeyler yok hepsınde domuz var domzu mayasından yapıyorlar bılmem ne domuz peynırı bılmem ne saçmalıyor

arkadaşlar nedır bu boyle bendemı hata bu ınsanlardamı hata bır turlu kanıtlayamıyorum ıkısıde bırsey bılmıyor proteını başka şeylerle karıstırıyorlar herhalde

hele babam sunuda dıyor bızım ülkemizde hıcbır sporcu proteın kullanmıyor güreşciler judocular vs sormuş guya hıcbırı kullanmıyormus

bende dedım ne kullanıyorlar annelerı ev yemegı yapıyormus

ya arkadaslar bu kadarsaçmalık olurmu güreçcinin vucudu bodycıdende hacımlı olanlar var ev yemegıyle o spor gıdermı

bu kadar uzun yazdım daha neler var neler dertlesmek ıstedım belkı burya yazarsam sinirim boşalır dedim hemde aynı sorunları yaşayanlar varsa belkı bana tavsıyede bulunurlar kafa_

kuzenım çocugu var kız cocugu 4 yaşında doktor ona proteın tozu yazmış bakıyorum onunda babası baba benımkide baba nedır benım günahım babam bırde makıne muhendıslıgını bıtırmış okumus bırı gel görki işine gelmeyenı kabul etmıyor her konuda boyle işine ne elıyorsa kabul edıyor gelmeyenı yok sayıyor boyle bır ınsana ne anlatsam boş dogum gunumdede kavga ettım

30 kılo verdım şişman cocuktum zayıfladım 30 dk kolay degıl arkadaslar emek verdım zayıfladım bana dedıgı sözler hasta verem tüborkilos hastası gıbısın dıyor 19 yasında bır gencım bu sözler benı maffedıyor nasıl bır baba bu o kadar zayıfladım bu sozlerı hakketmek ıcınmı?

Son düzenleme: 29 Aralık 2011
  2. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    aynı şeyi her genç yaşıyordur eminim. bilgili olmadıkları için farklı gözle bakıyorlar

fakat ben bu durumda tepki verenlere şöyle diyorum atın ölümü arpadan benimkide bunlardan olsun.

yani risk aldığımı gözlerine sokuyorum artık karışmıyorlar.

evet ilginç yöntem ama onlarla tartışırsan uzar gider karşındakini de üzersin.

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    tartışmayı onlar başlatıyor ilginç olanda bu amcam ne zaman bize gelse bu konu açılıyor işleri güçleri sohbetleri yokmuş gibi babamda hemen onla bir olup üstüme çullanıyorlar

ben zaten ıcıcegımı defalarca soyledıgım halde defalarca aynı seylerı konusuyorlar ne spor paramı verıyor neproteın evde yap dıyor evde şınav cek olsun bıtsın dıyor bu kafa yapında bırısıyle ne konusulur artık

bugune kadar hıcbır konuda yrdımcı olmadı bu yuzden benım hakkımda konusmaması gerekıyor hıcbır konuda destek olmuyor cimri bir tip

araba almış sadece yazın ben tatıle yanına elınce kullanıyor gerı kalan 3 ay ay arabanın tekerlerını sokup garajda bekletıyor herguun araba sılıyor denzıe gıdıyoruz ustunu kapatıyor arabanın carşaf gıbı bırseyle

psıkılojımı bozuyor zaten bundansonra yanına gıtmeme kararı aldım tek basına yaşasın kendı babası bıle konusmuyor kendısıyle

bunları buraya yazınca bıraz rahatlıyorum kusuru bakamayın beyler:(

4. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Sırf ana-baba değil emin ol evlenince eşin de karşı çıkıyor. Benim hanım haplarımı yok etti. Animal pumpları WC ye döktü. AA vs bulsa imha ediyor. Creatine bile laf sölüyor. Protein tozuna bir lafı yok şu anda. Ama ilerde ne olur bilemem. Ama sağ olsun protein eksiğimi yaptığı haşlama tavuklarla ve yumurtalarla kapatıyor. Sevdiklerini üzme suppliment yerine doğal yollardan protein almaya bak. Ayrıca bu supplimentler pahalı ürünler ailenin kasasına ciddi yükler getirebiliyor. Bu faktörü de unutma.

Sevgiler

Ocensers, Big_Hammer, AngryHun ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  5. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    15 yaşımdan 18 yaşına kadar amatör kluplerde yıldızlar grekoromen kategorisinde 3 yıl güreş yaptım. Ben o yaşlarda kullanmadım fakat 20 yaş üstü sporcular supplement kullanıyorlardı. Hatta klubü bırakıp yağlı güreş kategorisine geçen arladaşlardan steroid kullananlar bile vardı.

Vucut geliştirme sporuna karşı türk halkının ön yargısı hala kırılamadı malesef. Bunun için ki Afrika'dan bile Mr. Olympia ya sprocu giderken biz hala böyle ön yargılarla uğraşıyoruz.

Big_Hammer, Cidade de Deus ve TorettoEA bunu beğendi.
  6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    pahalı urunler ama şöyle yazıyım ben ailemden okul ıcın harclık almıyorum sıgaram yok bırseyım yok sadece spor gunlerım 5 tl verıp whey proteın ıcıyorum salonda ve dıyorumkı aileme onun yerıne 1 kutu alıyım kazançlı çıkıyım bosuna salona para ödemıyım fazladan herkez gunde 5-10 tl belkı daha fazla harclık alıyor ben 2 senedır almıyorum sadece bu sene proteın ıcın ıstedım oda haftada 15 tl eder

doğal yollardan almaya mumkun oldukça özen gosterıyorum ama eksık kalıyor tamamlayamıyorum kılomun 1.5 kadı olmuyor olmadıgınıda bılıyorum

kaç zamandır kaslarım hacımlenmıyor cok guzel kılo verdım ama kasları pek artıramadım proteın tozu kullandıgım ay ölçulerım arttı

para bırıktırdım kendı paramla alıcam annem karşı degıl babam karsı

karsı olsunlr ama defalarca aynı seyı soylemesınler ben zaten içmeye devam edıcem bunu soyluyorum babamda sıgara ıcıyor buzararlıysa sıgara haylı haylı zararlı benona karısıyormuyum ılla bendemı bır köşede sıgara ıcıyım sporumu bırakıyım nıye boyle bu ınsanlar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:18 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:14 ----------

çok iyi söylemişsiniz ben kanıtlayamıyorum haftada 3 kere 1 ölcek proteın tozundan kıme ne olmuş kaldıgı 4 yasındakı akrabam gunde 6 olcek ıcıyor

babam dıyorkı bunlar pazrlamak ıcın zararlarını gızlıyorlar ne desem bır lafı var susmasını soyluyorum zaten ben devam edıyorum kullanmaya hergun aynı seyı soyleyınce ınsan bır yerde patlıyor dun dogum gunumde patladım

yedıklerıme karısıyor tavugu yagla ye dıyor bunun gıbı bırcok seyler dıyor çok karısıyor ben ergenlık cagındayım kaldıramıyorum dırek sınrı tavan yapıyor

alttan aldıkca dahada ustume gelıyorlar yazın babamın yanında kendı yemegımı sureklı kendım yaptım ne kadar aşşağlıyordu benı mılletın ıcınde bagırıyordu sankı 6 yasında cocuk var karsısında 20 yasıma gırdım ınsan kaldıramıyor artık baba nede olsa saygı gosterıyorsun ama bır yere kadar:(

7. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    merak etme aynı sorunları ben de yaşadım. başta baya bir zorluyorlar. sonunda doktor kontrolünde kabul ettirebildim. karaciğer için karaciğer enzimlerine periyodik olarak baktırmayı teklif et. zaten önemli bir sorun olmadıkça kolay kolay yükselmez ast alt falan. tabi ben böyle diyorum da evdekiler hala zararlı gözüyle bakıyorlar. en ufak bir öksürük baş ağrısı falan hemen toza aminoasite falan bağlanıyor. sigara içsem bu kadar tepki görmem heralde :D

Cidade de Deus ve ZeusS_ bunu beğendi.
  8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    sız şanslısınız doktor kontrolunu kabul edıyorlarsa babama doktor desem kıyamet kopar abartmıyorum hayatında doktora gıtmez çok enterasan çok garıp bır ınsan bu huyları yuzunden suan tek başına yasıyor kımse sevmıyor ben bıle artık yanına gıtmıycem ne zaman gıtsem kavga cıkarıyor

en basıtınden başıma gleni söylim

yazda oruc tutarken ıftarda canım icetea ıstedı 1 litresi 1 tl fiyatındaydı

o ıceteayı aldı ama bin pişman ettı benı hayatında ılkez ıctı kendısı ne kadar azarladı benı bı bılsenız 1 tl lık ıcetea yuzunden buna paramı verılır bune boyle sana çay demlesem ıcmezsın yok bilmem ne 1 ıcetea yuzunden demedıgını bırakmadı boyle bırıyle yaşanmaz valla

dun dogum gunum ıcın hayatında ılkez yanıma geldı geldıgı gun kavga cıkardı ılkez dogum gunumden nefret ettım

9. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Siz daha protein tozundasınız, bu sporda 2 yılı tamamladıktan sonra kür deniyeceğiniz zamanı bir düşünsenize :D

İğne izini-morluğu gördüler mi direkt er.inman muamelesi görürsün :D

Cidade de Deus bunu beğendi.
  10. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    babanın dediklerinde çok az da olsa gerçeklik payı var.ailende böbrek sorunu varsa protein tozu gibi süt mamülü ürünlerin bunu tetiklemesi beklenir.ama sen fazla miktarda süt de içersen aynı sorun olur.o proteini almak için hergün 1 kilo et yersen yine karaciğerin zarar görecektir.protein tozunu salon hocana bırakmyı dene.kediye ciğer emanet etmek gibi olacak belki ama benim gittiğim salonda çoğu adam öyle yapıyor.

11. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ailede oyle bır sorun yok ama ben zaten sadece antremandan sonra ıcıyorum bu durumda hıcbır sorun olmaması gerekıyor hergun 6 ogun kullansam tabı düşünmek gerekır

12. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Şuan ZeuSS un dediği gibi İğne meselesine aileyi alıştırmayı çalışıyorum. Önlerine 2 seçenek koydum. Biraz saçma ama bu eşşekliği yaparım dedim kendilerine. Ya dedim Protein Tozu v.s v.s Kullanıcam düzenli olarak yada dedim gider iğne yerim. Dedim İğnenin Zararı şu şu şu... Protein in v.s fiyatıda bu bu bu zararı yok. 1 i sinden 1 i ne ön yargılı yaklaşabilirsiniz kusra bakmayın ama 2 sinede hayır deme gibi bir lüksünüz yok dedim tartışma münakaşa v.s v.s cevap ne alsan beğenirsin ? Supplement kullanma şimdi sen boş ver seneyede iğne işine bakarız... Şimdi Supplement Kullanmıyorum şuanda ama seneye yine önlerine iğne ve supplement seçeneğini koyucam. Yine aynı cevabı alırsam kralı gelse tutatmaz beni :D aileler ne yazık ki bu konuda geri kafalı ayrca o fiyatları görünce isyan ediyorlar. tabi kim isyan etmez o fiyatlara. Yurtdışında 80 TL olan 7KG megamass 4000 Türkiyede 400 TL olunca :)[/

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Aralık 2011
  13. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Kardeşim senin sorun daha çok babayla şahsi yahu birtek protein olsa anlarımda ilişkiniz gerçekten sorunlu.

Ben şunu söyliyeyim her insan bi şekilde hayatını geçiriyor(anne-baba-dede vs) ve yaşlandığında geçmişini yani gençliğini seninle kıyaslıyor.

Benim saçım uzun ama öyle bağlamalık kadar değil örnek vermek gerekirse googlea tipsiz ibrahim toraman yazın :p işte onunki gibi.Uzatmaya karar vermiştim lise çıkışında yaklaşık 3 yıl oluyor ilk zamanlar neydi öyle gına gelmişti resmen babam bi yandan annem bi yandan dedem bi yandan oğlum kes şunu adama benze vs gibi şeyler derlerdi ama öyle kırıcı olmazlardı bende güler geçerdim.Bayram gelir dedemlere gideriz babam kızımızda geldi esprileri yapar dedem hakketen kes oğlum bu ne böle derdi ancak ben beğeniyordum kız arkdaşım beğeniyordu teyzeler ablalar beğeniyordu vs beğenenler çoğunluktaydı ancak baba ve dedeyi bir türlü aşamadım annede bi zaman sonra kabul etti ama hala berberden gelince traş olmadınmı diye espriler yapıyor :) ben genelde 1-2 aylık kısaltırım saçıda gene şekil aynı.Neyse 2 yıl geçti artık yakışıklı oğlum behlül vs diye çağırmaya başladılar kabullendiler yani dedem bile kabullendi ona şaşıyorum önceden gidince yanına tantana olurdu ama artık yok.

Diyeceğim şu zamanla alışıyorlar.Geçmişte saçını uzatsın uzatmasın farketmiyor bu supplement içinde geçerli geçmişte baban kullansın veya kullanmasın kendi istediği gibi olmamızı istiyorlar.

O yüzden tavsiyem gülüp geçmen.Bende spora başlamadan önce böyle şeylere kötü bakardım ancak sporun içine girince neyin zararlı neyin faydalı olabileceğini görüyorsun.Ancak ben kullanmıyorum protein tozu dahil,kullanmayıda düşünmüyorum ama kullanananlara saygılıyım,doğal yollar bana daha tatmin edici geliyor.

Baya uzun oldu yaw :) kısacası alışacaklardır ancak aile olarak bi bağlantı sorununuz var özellikle babada onu yalnız bırakmak yerine çözüm yolları aramalısın ilişkini sağlamlaştırmaya çalışmalısın sonrasında herşeyine yavaş yavaş kabullenecekler yeterki birbirinize güven olsun böylece ailen yaptığın şeye saygı duyacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Aralık 2011
  14. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    rasant keşke dedıgınız gıbı olsa babamla aramda bır sorun sadece proteın degıl zaten yazımdada bellı oluyor herşeyıme karsı şişmnken laf edıyor 30 kg verdık gene laf edıyor ben o kadar emek verdım

amcam ve babam dışında kımse bana kotu bırsey soyledı kım gorse nasıl yaptın cok ıyı olmuşsun dıyorlar babam ve amcam ne zaman benı gorse aşşağlıyorlar

yanlız espiri yaparak degıl bıldıgın sankı karsımdakı babam degıl yabancı bırı babamla kimse geçinemıyor ne yazıkkı çok vıdı vıdı yapan bırı

proteın tozun yüzünden dıyor evımı satayım hastanelık olucaksın bobreklerın taşlanıcak dıyor hastane paranı veremem dıyor yazıcak o kadar şey vardı bura yazarak bıraz rahatlıyorum çok mutsuzum arkdaşlar babsıyla kötü geçinen varmı bu forumda :(

Cattleya bunu beğendi.
  15. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    genel konuşuyorum; bağımlı olduğunuz müddetçe, isyan etmeye hakkınız yok, sinirlenmeye hakkınız olabilir ama isyan, hayır...

ayrıca yaşlarınız genel itibariyle 20 civarında, önünüzde çok çoooook uzun yıllar var.
    eğer bu sporu hakkıyla, layıkıyla uzun yıllar yapmayı planlıyorsanız sabır edeceksiniz, ki zaten bu sporun insana öğrettiği en büyük şeylerden biri de sabırdır.

bağımlıdan kastım, ekonomik bağımlılık.
    gün gelecek, elinizde kendi işiniz olacak, o zaman zaten kimin ne dediğini pek umursamayacaksınız. babanızın lafları da zaten yumuşayacak, aynı şeyleri söyleyecek belki ama daha yumuşak ifadeler kullanacak. siz zaten muhtemelen o cümleleri bile takmayacaksınız.

uzun lafın kısası, önünüzde sadece 3-5 sene varmış da bir şeyler yetiştirmeye çalışıyormuş gibi bir tavır içerisindesiniz. eğer bu spora gönül verdiyseniz, bunu bir yaşam biçimi haline getirdiyseniz zaten acele etmenin de alemi yok ki.
    evinizde bol bol tavuk pişirilmesini sağlarsınız, yumurtanıza, peynirinize sütünüze lorunuza dikkat edersiniz. harçlıklarınızla yapabildiğiniz kadar para biriktirip protein tozu alır onları da bir şekilde saklarsınız. okul bitince iş sahibi olunca zaten karışanınız azalacak, edilen lafların şiddeti azalacak, hele zaten ayrı eve çıkarsanız hayatınızın tüm kontrolü elinizde olacak.

uzak yıllarmış gibi geliyor ama hiç de değil.
    şimdilik orta yol bulun yeter.
    amacınız protein tozu kavgası olmasın, amacınız yaptığınız spor olsun.

şunu hiçbir zaman unutmayın : protein tozları birer araçtır, asıl olan yaptığınız spordur.
    üstelik henüz bu spora daha yeni başladınız, forum sizi yanlış yöneldirmesin. şöle bir genel imaj seziyorum, 3üncü ayda protein tozuna 2inci yılda da steroid kürüne başlayabilirsiniz. öyle bir şey yok.

eğer müsabık olmayı hedeflemiyorsanız, hiç bir zaman steroide ihtiyacınız olmayacak. plajda orda burda 3-5 kızın ya da sizin için değerli olan insanların 'vay be sende ne vücut varmış' demesi için kendinize ciddi zararlar verecek steroidleri kullanacak bir kafa sahibi iseniz zaten bu yazdıklarımın hiç birini okumayın...

bakın supplement kullanmak için vücudunuzun önce ona ihtiyacının olması gerekir.
    vücudunuzu antremanlarda ciddi yormanız gerekir.kasların deyim yerindeyse alt üst olması gerekir.... ki dışardan hızlıca gerekli destekleri işleyebilsin.
    en basitindenbenchte en az 60-70kg gibi ağır kilolar ile 10 tekrar yapmıyorsanız protein tozunun (whey)in size hiç bir getirisi yoktur. göğüs kasınız sarsılmadı ki, wheye ihtiyacı olsun. siz yoruldunuz belki ama kaslarınız yıkıcı bir etkiye maruz kalmadı aslında. 'acil onarım' gerektiricek bir şey yapmadınız emin olun. atıyorum, biceps için concentration curlde 18kg yu geçemediyseniz hiç aminoymuş, bcaa'miş uğraşmayın.
    yoksa zaten boğazınızdan gezmenizden fedakarlık edip üç kuruş biriktirip aldığınız o protein tozlarını direkt tuvaletlere atmış olursunuz.
    yazıktır günahtır.

yani yolun daha başındasınız. amacınız ebveynlerde supplement kavgası değil, kendinizle kaslarınızı geliştirme kavgası yapmak olsun.
    günler aylar yılalr geçtikçe kaslarınız güçlenecek, daha fazla ağırlık kaldıracaksınız, kaslarınızı yıpratma oranınız artacak, kaslarınız whey istemeye başlayacak, akşam yatarken glutamine lazım edecek, o sırada zaten siz de mezun olup iş bulmuş olacaksınız, ekonomik oalrak rahatlayacaksınız, hayatınızı düzene sokacaksınız ve kendi ihtiyaçlarınızı kendiniz rahatça karşılayabilecek konumda olacaksınız...

acele etmeyin ve şimdilik sporunuza konsantre olun.

Son düzenleme: 30 Aralık 2011
    achilleus, Ocensers, Big_Hammer ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  16. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    savaş74 haklısınız 1 senedır devam edıyorum ınanın bechte 80 kg yı 10 tekrar yapabılıyorum artık her antreman sonunda 1 bardak whey ıcıyorum bunu ailem bılıyor babamla zaten ayrı yasıyoruz ayrılar ayda 1 gelır gıder o zamanda kavga yaparız hıcbır zaman ıyı gecınmemız mumkun olmuyor yazın ben onun yanına gıdıyorum tatılde yedıklerıme karısıyor

ben kızartma yemek sıtemıyorum tavugu kendım pısırıyorum yagsız olsun dıye buna bıle laf edıyor yumurta haslıyoruml af edıyor yanı proteını bır kenara koyarsak yedıklerıme karışıyor

annem proteın konusunda bana karısmıyor ben aileme dedımkı salonda 5 tl verıp proteın ıcıcegıme gıdıp 1 kutu alalım 5 ay cıvarı idare eder 3 ay karda olurum dedım boşuna para vermeyelım dedım yoksa ben zaten ıcıyorum

bırde sınır oldugum konu kanıtlayamıyorum dıyor proteın ıcıcek hasta olucaksın karacıgerın bıtıcek bobrkelerın tas baglıycak bızım orda kımse içmıyor gurescıler en buyuk gurescılere sordum herkez ev yemegı yıyormus

bunlr hepsı safsata ama bır gurescı şampıyon olan nasıl sadece ev yemegıyle beslenır o vucut ev yemegıyle olmazkı gunde saatlerce antreman yapıyor bu ınsanlar ev yemegıyle olucak iş degıl.

aksini kanıtlıyorum işine gelmıyor kabul etmıyor yahu vıdeo koyuyorum dıyor doktoru satın almışlar dıyor bu forumda boyle babası olan tek üye benım sanırım :(

kısacası ne yapsam karısıyor yemegıme sporuma spora bıle gıtme evde sınav cek yeter dıyor şınavla olsaydı salonalra ne ıhtıyac var o akdar emek verdım zayıfladım 1 kere tebrık etmedı şevkim kırıldı salonu bıle o ödemıyor herseyı benle annem yapıyor

17. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    ben ilk kutuyu ailemden gizli kullanmıştım, sonra yenisini alınca gördüler. babam geldi bu ne dedi, sporcu içeceği dedim. bir zararı var mı dedi; araştırdım, bilinçli kullanınca kesinlikle birşey yapmıyor dedim. tamam güneş görmeyen yere koy yoksa bozulur dedi çıktı odadan:) ama annem ilaç olduğunu düşünüyor onu durduramıyoruz:D

Cidade de Deus ve AngryHun bunu beğendi.
  18. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    yalnız bir ayrıntı gözüme çarptı.1 kutu protein tozu nasıl 5 ay civarı gidiyor :)

19. env

env Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    bu sorunu bende yaşıyorum hatta bu aralar bıktım 1.5 aydır harnup(keçiboynuzu pekmezi) kullanıyorum tartışmaktan sıkıldım ne derlerse heee heeee diyorum :D işin garip yanı bundan önce en az 10 kutu protein tozu 10 kutu amino 3 kutu creatin 4 kutu dianabol kullanmışlığım var o zaman ses çıkarmadılar şimdi şarkıcı doğuş kısır oldu diye celallendiler :D bende kırmadım tamam dedim ama fazla dayanamam :D

20. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    haftada 3 kere kullanıcam toplam 3 ölçek 4lbslık kutu alıcam 5 ay cıvarı ıdare eder dedıler :)

Sayfayı Paylaş