babam spor yapmama engel oluyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve bodycirapci tarafından 7 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bodycirapci

bodycirapci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamun aleyküm afyonkarahisarın küçük bi ilçesinde oturuyorum 2 tane ayarlanıla bilir dambıl ım var kuzenimle birlikte çalışıyorduk benden 3 yaş büyük 2 ay böle çalıştık gelisimimiz baya iyi spor salonunda çalışırsak daha iyi olacağını düşündük belediyenin açdığı bedava çalışabileceğimiz küçük bi salon var oraya gitmeye karar verdik babam gilden izin aldım 2 gün gittik busefer babam ben senin nereye gittiğini nerden biliyim demeye başladi annemle 2 saat ikna etmeye uğraşdık adam bana 1 gram güvenmiyor abi vallaha piskolajim bozuldu şimdiye kadar güvenini kaybetcek hiç bişeyde yapmadım hayatımda ilk defa bi spora merak sardım onada babam engel oluyor yok gece it uğursuz sokağa cıkarmış kendi işi olduğunda markete oraya buraya göndermeyi biliyo artık bıktım babamı nasıl ikna edebilirim bana bi yardımcı olun

2. erayulab

erayulab Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Babanı ikna etmen lazım ona sana güvenmesi gerektiğini kanıtla gerekirse her gittiğinde fotoğraf at zaten kaslarının geliştiğini gördükçe o da sana inanacaktır
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Şubat 2017 ---
    Babanı ikna etmen lazım ona sana güvenmesi gerektiğini kanıtla gerekirse her gittiğinde fotoğraf at zaten kaslarının geliştiğini gördükçe o da sana inanacaktır

3. RALTUNDA

RALTUNDA Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Babalar böyle genelde. Sporu özel zevk olarak görüyorlar. Benim babam ya iş yapacan ya sporcu olucan derdi :).
    Bende elimi masaya vurup ben ikisinide yaparım dedim. Ve yaptım. Halada yapıyorum. Günleri saatlerini ayarla sen. Eğer baban akşam dan dolayı geceden dolayı sıkıntı yapıyorsa. Ona göre yol izle. Akşam veya gece gitme. Gündüz ayarla kendini. Ne bilim alışverişe gittiğinizde sende kendine tavuk göğsü light yoğurt gibi ürünler al. Ve deki bunlarda benim gelişimin için. Spor için yani. Uğraşı görsün oda anladın. Sıkıntı neye yapıyorsa sende onu çözmeye git!!!

4. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Türk insanı böyle işte, doğu ülkelerinde çocuğu küçük yaşta jimnastiğe yazdırıyorlar, o yüzden de doğu ülkeleri sporda başarılı oluyor.

5. Caner112

Caner112 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benim ailem engel değil fakat 11. Sınıfım ve derslerime etki edebileceği düşüncesi beni yiyip bitiriyor 1.5 senede 20 kilo verdim haliyle sarktım biraz ve tekrar başlamam lazım ama dersler etki eder mi kafamı kurcalıyor

Sayfayı Paylaş