başlayayım diyorum ama olmuyor. Yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Julius_Caesar tarafından 13 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Julius_Caesar

Julius_Caesar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selam tüm forum kullanıcı arkadaslar, abiler ;

Zamanında 68 kg kadar olan ve 5 sene profesyonel thai box ile ugrasmıs birisiyim. Su anda kilom 107 oldu ve karın bölgemde haddinden daha büyük ve geniş bir simit olustu. Gögüslerim cok yaglandı vs. Tabiiki motivasyonsuzluktan dolayı sureklikendimi abur cubur ve yemege verdim 3 senedir ve böyle oldu. Simdi zayıflamak istiyorum ama spora yazıldım 2 aydır gitmiyorum, az yicem diyorum yine olmuyor 5 gun tutup bozuyorum. İçimde sanki bir karadul var hicbirseyi yapamıyorum. Nasıl besleniliip calısılacagını biliyorum ve gerekenin ne oldugunu da. Sizden tek istediğim, motivasyon için değişik önerileri olan arkadaslar var ise yardımcı olabilirler mi? ( biliyorum hersey insanın içinde aslında ama bazen farklı seyler gerekebiliyor ) Şimdiden herkese zamanınızı ayırdıgınız için cok tesekkur ederim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

-ÖNCELİK HAKKI İHLALİ-

Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

3. brhmcr

brhmcr Guest

-ÖNCELİK HAKKI İHLALİ-

Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş