başlangıc 112 kg...

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve caglar_928 tarafından 23 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. caglar_928

caglar_928 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sitede ki abilerimden arkadaşlardan baya bir yardım aldım sağ olsunlar.sınava hazırlandığım için stress aşırı yemek 25 kg kadar aldım, 6 ay salona gıttıkten sonra hemde hersey yok oldu resmen. mayıs ayının 5 inde spora başladım (öncesinde de gidiyordum aralıklı diyet yapmadan herhangi bir sonuc alamadım) 5 inde sıkı bir diyete girdim 50 gün gibi bir sürede 112 kılogramdan 93.5 kg düştüm havaların burda çok sıcak olması vs çok hızlı kilo vermemi sağladı hatta bir ara çok hızlı veriyorum diye makarnayla patatese yüklenmek zorunda kaldım :) boy:183
    karın kaslarını cok aşırı çalışıyordum sımdı uyardılar kaslarını yakarsın diye azalttım tavsıye olursa nasıl çalışmamla ilgili cok sevinirim.

112 kg halim:http://g1206.hizliresim.com/y/r/8kkg0.png

104 kg:http://b1205.hizliresim.com/x/t/6rcdx.jpg

96kg:http://g1206.hizliresim.com/y/k/83r23.jpg

şuan 93.5 kiloyum 92 de bır foto daha cekicem neler yaptığımı yazıyım:

kahvaltıdan önce aç karnıan 1 saat yüzüyorum hiç durmadan bu nedenle üstten eredim bacaklarım kalın bu bir problem.

SABAH:1 yumurta ve 1 yumurta beyazı ,salata az zeytin yaglı olmak üzere, 3 zeytin yagsız peynir,light süt ya da kefir 1 bardak 10 dk sonra 1 tane meyva(elma,şeftali,kiraz...)

ÖĞLEN:haşlanmış tavuk,kuzu eti ya da ton balığı sıra da ne varsa yani.salata az zeytin yağı bol sirke bol limon,cok az sulu yemek,

1 SAAT SONRA:spora gitmeden önce haşlanmış patates le 2 tane yumurta beyazını tabakta karıştırıyorum limon sıkıyorum kırmızı pul biber kara biber hem protein hem karbon hidrat için güzel oluyor denemenizi tavsiye ederim.

sporda çok uzun kalıyorum 1 saat bisiklet karın egzersizleri hafıf cok tekrar agarlık bır gun gogus kol ertesı gun omuz arka kol bacak olmaz üzere en sonda da 20 dk koşu.

eve gelince saat çok geç oluyor 10-11 gibi bu yüzden yağlı şekerli yiyemem tekrar 1 yumurta beyazı patates karışımı ve 1 bardak kefir içiyorum.
    ben hızlı verdim ama size tavsiye kahvaltıdan önce bütün şeker depoları boşken yürüyüş yüzme vs bir spor yapın kilo vermek için birebir.

2. PowerLife

PowerLife Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Sabah kahvaltı yapmadan yüzüyorum demişsin.Nerde yüzüyorsun salondamı yoksa havuzamı gidiyosun_?

3. caglar_928

caglar_928 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    denizde yüzüyorum yakın

4. Morte

Morte Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Boyun kaç cm? Önceden spor geçmişin var mı?

Fotoğraflarına baktım da, 104 kilo halinle benim 102 kilodaki halimden çok daha derli toplu duruyorsun. Yağ oranın sanırım çok daha düşüktü. (Ben 102 kilodayken yağ oranım 27.3%'tü)

5. caglar_928

caglar_928 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    boyumu yazmıştım:183

6 ay kadar body yapmıştım 1.5 yıl önce dedigin gibi çok ağar çekiyorum en az 10 kılo dusuk gösteriyorum bırde yuzuyordum hep dalış vs arada da olsa vucudu sıkı tuttu herhalde 115 kılo falandım bir ara abartmıştım hedefim 85 kilo :) şuan 93 kiloyum

6. caglar_928

caglar_928 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
  7. Morte

Morte Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Benim de boyum 183cm ve ben de şu anda 92 kiloyum. Ama kesinlikle benden çok daha fit görünüyorsun.

Tebrikler :)

caglar_928 bunu beğendi.
  8. caglar_928

caglar_928 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kemik ağarlığım falan cok ya birde oda etken ama en önemlisi spor tabi :D

9. caglar_928

caglar_928 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
  10. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    vucut yapın avantaj sağlıyor, karın bölgende fazla yağlanma yokmuş zaten, kilo verince güzel toparlanmış vucudun, VG yapsan güzel bi noktaya gelebilirsin aslında, anatomin müsait.

çalışmaya aynen devam, BAŞARILAR! ;)

11. caglar_928

caglar_928 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    85 kıloya olayım diyorum ondan sonra programlı calısmaya baslasam daha iyi suan hala göbekte falan baya yag var

12. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Vallahi bravo, fotoğrafları koymaya devam edersen zevkle takip ederim :)

caglar_928 bunu beğendi.
  13. caglar_928

caglar_928 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    devam edicem 85 kıloya kadar :D bazı arkadaşlara da şevk olru destek olur umarım benim daha 2 ay olmadı 55 gunde 22 kilo deniz den bu fotoğraf bugun cektim kilo 90.6:http://e1206.hizliresim.com/y/y/91bhy.png

14. caglar_928

caglar_928 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hala kılom aynı aptallık ettim makarnayla nutellaya dayanamadım :D şimdi toparlar gibi oldum tekrar ama bisikleti falan bıraktım sadece koşuyorum eskisi kadar sporda kalmıyorum

15. cems150

cems150 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam süpersin valla bende şuan 189 cm boy 115 kg ım aynen senin gibi 85 kg a kadar daha çok yağ yakarak düşmeyi ve vg ye başlamayı düşünüyorum tebrikler inş 2 ay sonra senin gibi olursam Bir Before/after atmayı planlıyorum çünkü bütün şevkimi bu siteden ve yağlarımdan aldım :) buda benim programım nasıl buldun eksikler var mı ?

Selamlar arkadaşlar,öncelikle 1800 kalorilik zayıflama diyetimi yazıcam.

kilo:115
    boy:189 cm

(08:00) Sabah bol limonlu yeşil çay
    1 haşlanmış yumurta haftada 4 gün diğer günlerde yumurta yerine lor peynir 1 kibrit kutusu kadar.
    2 tane ceviz
    10/1 kadar kepek ekmek
    çiğ sebze(yağsız)

ara öğün 1 porsiyon meyve
    (10:00)

(12:00) Öğle
    1 kase çorba
    2 adet ızgara köfte veya haşlama tavuk veya et yerine geçenler
    10/1 kadar kepek ekmek
    yağsız salata
    1 kase yoğurt
    6 yemek kaşığı pişmiş sebze yemeği

Ara öğün: 1 porsiyon meyve
    (15:00)

(18:00) Akşam 1 kase çorba
    2 adet ızgara köfte veya haşlama tavuk veya et yerine geçenler
    10/1 kadar kepek ekmek
    yağsız salata
    1 çay bardağı yoğurt
    6 yemek kaşığı pişmiş sebze yemeği

Antrenman

Sabah
    (7-8) 30 dk bisiklet tempo 4 dk yavaş 1 dk yapabildiğim kadar hızlı tam güç yapıyorum.

Akşam
    (18-19) akşam yemeğinden sonra 3x10 luk setlerle 30 sn aralarla (göğüs-kol), (omuz-arka kol),(sırt-bacak) bunların hepsini çiftler halinde sırasıyla gün gün yapıyorum dumbell ile dumbell lar 2x5 kg.

Bu çalışmadan hemen sonra ara vermeden 10 dk bisiklet yapıyorum 2 dk yavaş 45 sn tam güç.

Antrenmanlarda şimdilik çok iyi ter atıyorum iyi ye işaret zannedersem

ve sonunda soğuk su ile duş alıp relax bir şekilde laptop a oturup forumu geziyorum Ben kesinlikle sadece kilo vermek istemiyorum sağlıklı bir şekilde kas kaybını minumum a indirgeyerek yağ yakmak amacım acelem yok bu tempoyu 2 ay daha aralıksız sürdürücem evde 2 ay sonra spor salonuna yazılıcam.Bu arada L-CARNITINE almayı düşünüyorum sizce şimdilik L-CARNITINE veya başka bir supplement e ihtiyacım var mı ? Şimdiden zaman ayıran herkese tşkler.

16. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    gidişat güzel. kiloya şartlanmayın. Yağ oranı %10 ve altına şartlanın. Kas yapınız çok olmadığı için 85kgda bile yağlı olacağınızı düşünüyorum.

17. caglar_928

caglar_928 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    senin diyet listen benden cok daha iyi ve saglıklı sporu da yaptıgında bence iyi kilo verceksin suplement alma bence sokma vucuduna koyun etı falan ye cok almak ıstıyorsan ben almadım protein tozu bile kullanmıyorum kullanmadım da doga ana ne verıyorsa bıze yeterlı diye düşünüyorum ben sınırları çok zorlamamak lazım ama sabah kahvaltıdan önce yapıcagın yuruyus sporla acayip hızlı yag yakabılırsın 1 hafta dene derim sana

cems150 bunu beğendi.
  18. cems150

cems150 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    aynen yav :) benim boy 189 112 kg yim ilk fotosu benden toplu görünüyor boyumun daha uzun olmasına rağmen.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:31 ----------

Şevk verdin tşkler dediğin gibi sabah kahvaltıdan önce spor yapıcamweightlifterweightlifterthums:thums:

Sayfayı Paylaş