Başlangıç

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve DideRa tarafından 9 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. DideRa

DideRa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba :)
    2 3 aydır aklımda olan bi salona yazılıp spor yapma fikrini bugün yeniden aklıma girmesiyle buraya geldim.
    Aslında 1 yıldır filan nerden başlıcagımı bilemedim 14 yasında filan agır bi şekilde dengesizce 6 7 ay boyunca şınav mekik çalışmıştım bunun sonucunda büyük ülcüde zayıflamıştım çok fazla şişkin olan yanaklarım içine çekilip çirkin bi hal almıştı sonra 2 sene içinde yeniden kilo aldım şuan dengeli bi vücudum var ama kollarımı ve karın bölgemi gelistirmek istiyorum baklava cıkmasını istemiyorum ama estetik dursun istiyorum bunun yanında korkuyorum yeniden çalışmaya başlayınca eskisi gibi aşırı şekilde zayıflarsam diye etrafımda bu işi bilen biride olmadıgından mecburen buraya geldım :) Hem spor yapıp hemde kilomu korumak istiyorum.kısacası zayıflamak istemiyorum şuanki kilomdan çok memnunum
    1.80 boy
    78 civarı kilom var haftada bir koşuya gidiyorum eski kondisyonumu yakalıyorum ama sürekli tekrarlamadıgımdan dolayı yeniden bozuluyor
    bide ygs ögrencisi oldugumdan zaman benım icin sıkıntı oluyor
    ilk kez denkleri gördügümde ne kadar bilgisizsem suanda onun kadar bilgisizim forumdan konuscagım biri yada yardımcı olacak biri var ne olur mesaj atsın okul baslamadan 2 hafta önce filan olsa bile calısmak istiyorum salonda
    aslında 2 haftalık bı zamanım var bos hergun calısabılecegım duzenlı beslenebılecegım bana 2 haftalıgına iyi bi program hazılıcak bırını bulabılırsem cok cok ıyı olucak bana ankarada oturuyorum bu arada salon bulamıyorum özellikle hadı hayırlısı bakalım :) bench_O

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Bekleme süresini ihlal edip ilgili kural maddelerini ihlal ederek özellikle başka bir bölüme başlık açtığınız için başlığınız içeriğine bakılmaksısın kilitlenmiştir.

Anlayışınız için teşekkürler.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş