Başlangıç

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve eFknz tarafından 4 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. eFknz

eFknz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar , adım Kaan. Yaşım 18 oldu ve ben bu işe artık bir dur demek istiyorum.
    2 ay öncesinde p90x adlı spor programı ile tanıştım. Sonuçları da oldukça ilgi çekiciydi ve bir umutla siparişimi verdim fakat sporu yapma fırsatı bulamadım. Pek bir bilgimde yok açıkcası. Ne beslenme ne kullanacağım protein içecekleri vs vs. Forumdaki büyüklerim yardımcı olursa çok sevinirim , öncelikle vücudumu tanıtayım.

1.75 Boyum , 120 Kilom. Vücut yağ oranım 39.2 . Obez sınıfındayım anlayacağınız fakat kas yapım mevcut. Herhalde vücudumda o kadar ağırlığı taşıya taşıya istemeden de bir yapı oluştu :) Göbeğim sarkık haliyle. Göğüsler de tişört giydiğim zaman belli olan cinsten. Arkadaşlarım az dalga geçmiyor bu yüzden. Kalçamda çok göze batıyor.
    Benim için zaman önemli değil. Ben p90x programını 3 ayda şu vücuda kavuşacaksınız vadesi ile almadım , aksine düzgün bir spor alışkanlığım olsun diye aldım ve sporu bırakma gibi bir niyetim yok. Önceleri pek umursamıyordum kilomu ama askerlik zamanı da yaklaştığı için sağlığıma kavuşayım dedim.

Yardımlarınızı bekliyorum :)

2. eFknz

eFknz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Sayfayı Paylaş