Başlangıç programı için beslenme programım iyimi ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve WillyW0nka tarafından 26 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. WillyW0nka

WillyW0nka Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selamun aleyküm arkadaşlar;

2 Hafta önce fitness a başladım şuan 86 kiloyum boyum 170 kilolarım fazla bana başlangıç programı yazdılar özellikle kardio ağırlıklı bir program.
    3x10 çalışmalar ve 45dk kardio şeklinde bazen çeşitli derslerede giriyorum onlarda yaklaşık 45dk sürüyor.

Sabah kahvaltısında 150 gram haşlanmış patates 1 domates 2 kibrit kutusu büyüklüğünde edirne peyniri.
    Öğleleğin spor günlerinde 300gram hazır pişirilmiş tavuk eti dinlenme günlerinde 500gram yoğurt.
    Akşam yemeğinde spordan 45dk sonra 300gram haşlanmış tavuk eti bazı günler kırmızı et pirzola yağsız kızartılmış, cacık veya salata.

Ekmek yok, şeker sadece içeceklede çok az, tuz yok sizce bu şekilde kilolarımı verebilirmiyim ? yoksa bir yerlerde yanlışlık varmı önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum amacım sadece yağ yakmak değil yağları yaktıktan sonra fitness yapıp modelliğe yükselmek.

Buda vücut kitle endeksim.
    Kod:
    Vücut Yüzey Alanınız: 1.98 metrekare 
    Yağsız Vücut Ağırlığınız: 62 kg 
    İdeal Kilonuz: 67 kg 
    Vücut Kitle Endeksiniz (BMI): 29.4 kg / metrekare 
    Sonuç: İdeal kilonuzun üstündesiniz
    Boyunuza göre vücut ağırlığınızın fazla olduğunu gösterir. Fazla kilolu olma durumu gerekli önlemler alınmadığı takdirde pek çok hastalık için risk faktörü olan obeziteye (şişmanlık) yol açar.

2. WillyW0nka

WillyW0nka Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımcı olacak kimse yok mu ?

Sayfayı Paylaş