Başlangıç için suplement tavsiyesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mandepxl tarafından 21 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mandepxl

mandepxl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar.1yıla yakındır diyet yapıyorum,3aydır salonda çalışıyorum daha önce kısa süreli salon maceralım oldu ama ilk defa bunu hayat felsefesi haline getirmeye başladım.uygun bir diyetle besleniyorum.122 kg dan 97e kadar düştüm şu anda.hedefim 90-85 arası(boy1:78).soruma gelince şu anda yağ yakımına dair bir sorunum var antrenman sonrası hııt kardiyo programı ve diyetle onu hallediyorum,ancak fazla k.hidrat almadığım için kas kaybı yaşamamak adına uzun süredir profesyonel vg yapan arkadaşımdan tavsiye istedim kendisi bcaa önerdi.almayı düşündüğüm ürün tavsiye ve yorumlar üzerine https://www.supplementler.com/urun/weider-all-free-form-bcaa-130-tablet-760. sizce yağ yakarken kas kütlesi kazanmayı düşünen birisi içşn bcaa gerekli mi? gerekliyse tek başına bcaa yeterlimi yanına farklı kombinasyonlar gerekli midir ve linkini attığım ürün nasıl? önerirmisiniz.protrin tozu tabsiyesi verecek arkadaşlar için söleyin günde 140-150 gram hayvansal protein alıyorum.şimdiden teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş