Başlangıç için Beslenme Programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Destroyer2 tarafından 18 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Destroyer2

Destroyer2 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Vg'ye yeni başladım ve gittiğim salonda beslenme programı vermiyorlar bense belirli bir programım olursa daha iyi beslenebileceğim kanaatindeyim bu yüzden bana bu konuda yardım ederseniz sevinirim.2 sorum da belki beslenmeyle alakalı degil ama onu da sorayım burada.İlk antrenmandan sonraki gün her tarafım ağrıyordu hamlık ağrısıdır diye normal karsıladım fakat 2 gün geçti sol kolumu hala 180 derece yapamıyorum (dirsekten biraz kıvrılıyor) bu normalmidir ve ne zaman geçer çünkü bugün antrenmana gitmeyi planlıyordum fakat sol kolum böyle olursa zor biraz:D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:40 ----------

yazmayı unutmuşum yaşım 16 kilom 73 boyum da 1.84 bu arada

2. unlimit4d

unlimit4d Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ağrılar normaldir..Kaslar antrmandan 2 gün sonra daha fazla ağrır buda küçük kaslar 48büyük kaslar 72 saat sonra çalışmaya başladığından dolayı..Beslenme konusuna gelince küçük çaplı birşeyler yazayım..

sabah : 2 tam yumurta 50 gr civarı beyaz peynir 1 adet kabugu soyulmamış salatalık 1 adet domates 5-6 zeyting ve 1 kaşık bal 1 adet ceviz..

öğlen: 100-150 gr kadar tavuk göğsü ve 1 tabak pilav,makarna yada bulgur pilavı yanına yasız yoğurt ve salata

ikindi: 1 kutu ton balığı (light tercihe göre) yahı süzülmüş limonlu

akşam : Sebze (mineraller için) et,tavuk,balık bunlardan biri bol salata az makarna pilav yada bulgur..

yatmadan önce 50 gr civarı yagsız lor peyniri..

tercih senin agır gelir diyorsan bazı şeyleri içinden cıkartabilirsin fakat protein içeren şeyleri cıkartma fazla malum kas geliştirmek için protein gerekli..başarılar kardeş..

Sayfayı Paylaş