Başlamayı düşünüyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Stnbl. tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Stnbl.

Stnbl. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba. Daha öncede heves edip başlamıştım ancak sıkılıp hemen bırakmıştım. Anladım ki bu iş biraz azim istiyor. Zayıf birisiyim. Hem kilo alıp hem de kas yapmak istiyorum. Bu akşam arkadaşlarımın tavsiyesiyle şu protein tozundan sipariş verdim:
    Dymatize Super Mass Gainer 5443 Gr - Dymatize Kilo Ve Hacim | Supplementler
    Bu tozla beraber bana bir yemek listesi lazım. Tabii bu düzenli beslenmek olayını en çok okul bozuyor. Kısaca belirteyim programı:
    - Pazartesi, Salı, Cuma günleri 13:00 gibi eve geliyorum.
    - Çarşamba, Perşembe günleri ise 17:30 gibi evde oluyorum.

Eğer zahmet edip bir yemek programı hazırlarsanız bu maddelere dikkat etmekte fayda var. Çünkü uygulayamadığım bir program oluşturmak sizi boş yere yormak olur. Tabi burada bilgili arkadaşlar var benim neredeyse hiç bilgim yok. Eğer yanlış birşey söylersem düzeltirsiniz. Birde benim için antreman listesi lazım. Hareketlerin isimlerini bilmiyorum nasıl anlatabilirsiniz hiç bir fikrim yok. Karın kası, göğüs, kol kası, bacak... bu bölgeleri ve çevresini çalıştıracak hareketler önerirseniz çok iyi olur. Evde çalışacağım. Her ağırlıkta dambıl aldım, barfiks çubuğum var. Bunların ikisi başlangıç için yeter umuyorum.

Bu konularda beni bilgilendirirseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

2. Exception.

Exception. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sizlerden cevap bekliyorum..

3. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yeni başlayanlar için beslenme tekniği | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Arkadaşlar lütfen " armut piş ağzıma düş" felsefesiyle değilde araştırıp çabalayarak öğrenmeye çalışalım maalesef forumda herkesde bu sorun var :( adminler ve deneyimli kişiler o kadar başlık açmış sabit başlıkları biraz zaman ayırıp okusanız yetecek. Keşke almasaydin gainer. Şu an için çok gereksiz 3. Aydan sonra kullanmaya başla açma aģzını hiç kapali kalsin. Beslenmeni linkteki gibi yaparsan yeterde artar bile.Antreman programini salonda hocan yazar zaten.

4. Stnbl.

Stnbl. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benim yazdığım yazıyı okumadan senin böyle bir mesaj atmanda enteresan geldi bana. Evde çalışacağımı söylemiştim. Sabit konular var ama merak ettiğim şeyleri kendi açtığım konudan sormamda bir sakınca yoktur herhalde? Eğer yardım etmeyeceksen boş mesaj atmanın lüzumu yok.

5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Boş mesaj atmadım gördüğün gibi yardım ediyorum sana tek yardım edende benim farkettiysen

Evde dumbell ile çalışma programı | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Eğer isi braz daha profesyonel yapmak istiyorsan imzamdaki linki incele
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Nisan 2014 ---
    Programlamada vs. Yardımcı olurum

6. Stnbl.

Stnbl. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hareketler hakkında bilgi sahibi oldum açılan konulara bakarak. Ama beslenme hakkında hala bilgi sahibi değilim. Biri bana yemek listesi hazırlayabilir mi? Listeler var ama okul saatlerim tutmuyor. Sorun çıkmasın sonra. Bu arada protein tozum geldi. Onuda nasıl kullanacağım hakkında açıklama yapabilir misiniz? Yani sadece tam bir beslenme listesi istiyorum sizden başka birşey değil. Sadece aşağıdaki koşullara uygun olmasını istiyorum yemek listesinin:
    - Pazartesi, Salı, Cuma günleri 13:00 gibi eve geliyorum.
    - Çarşamba, Perşembe günleri ise 17:30 gibi evde oluyorum.

Protein tozu:

Sayfayı Paylaş