Başlamayı düşünüyorum ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve arembero tarafından 13 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. arembero

arembero Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    lefkoşa
    Merhabalar , oncelıkle yasım 23 kılom 96 boyum 183cm , 10 sene (amator klup ve okul takımları )basketbol gecmısım var ,2008de unıversıteye baslayınca basketbolu bıraktım malesef 2008den beri amatorde olsa takımda oynamadım yanı aktıf spor yasamım burda son buldu , basketbol hayatımda 70 kg'ın üzerine çıkamadım cok ıstıyordum kılo almak ama olmamıstı . şimdi ise kılovermek ıcın cok uğrasıyorum ancak oda olmuyor :) resımlerde kendımı kasmadım ancak gobegımı bıraz ıcerı cektım :) benım amacım ılk olarak yaglardan kurtulmak daha sonra ıse fıt bır goruntuye sahıp olmak , oyle abartılı vucuda sahıp olmak ıstemıyorum , benım sızden rıcam resımlere bı bakıp yorum yaparsanız cok mutlu olurum ne yapmalıyım nasıl calısmalıyım , cardıo bana gore değil (yürüyüş ve kosu harıc) onun yerıne yagları erıtmek ıcın onerebılcegınız bı method varmı , sunuda belırteyım kıbrısta okuyorum evde tek kalıyorum yemek yapmayı bılmıorum dıet de suan ıcın bana uzak gorunuyor , dıet ve cardıo olmadan yaglardan kurtulmam mumkunmu , grenade yag yakıcı kullandım ama spor yapamadıgım ıcın bır ıse yaramadı , urunden tekrar alıp ıkı hafta sonra spor salonuna yazılmayı dusunuyorum artı haftada 3gun sporsalonundan sonra basketbol oynamayı dusunuyorum , yardımcı olursanız cok mutlu olurum...

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme: 13 Ağustos 2013
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Elinizdeki resimler ve bilgiler baslik acmaya yetmiyor ise fotograflarinizi tek resimler basliginda degerlendirebiliriniz.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/uye-fotolari/s...er-t13863.html

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş