başlamak istiyorum ama...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nugoop tarafından 25 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nugoop

nugoop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba ben 16 yaşında profosyönel olarak futbol oynuyorum.Ben body başlamak istiyorum ama çoğu arkadaşım boyun uzamaz boyun kısalır gibi şeyler diyerek beni korkutuyorlar ve boy da benim için çok önemli zamanım oldukça evde şınav mekik barfix yapıyorum. bu konuda hocalarımda erken diyor ama size bi sormak istedim vücüdüm çok iyi aslında ama daha iyisi neden olmasın boyum 1.87 kilo 69.. göbekte azcık yağ var toplanma bide baldırlarım yağlı sizlerede sormak istedim ben body gitsem sorun olurmu gerçekten boyum kısalırmı veya gelişim göstermezmi cevaplarını bekliyorum teşekkürler

2. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    1.87 BOYUN var arkadaş daha ne uzayacan :dd hangi futbolcuda bu boy var ayrıca body genel olarak boy uzamasına engel değildir sadece bodyde 1 kaç hareket vardır omur iliğe baskı yapan ancak o hareketler boy uzamasını azda olsa engeller ama zaten senin boy uzamış uzayacağı kadar 16 yaşındasın senin tam şuan fitness-body yaşın geç olmadan başla alt yapın hazır olsun.

3. nugoop

nugoop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ağustosda 16 ya basıcam yorumunuz için teşekkürler peki söyle bir durum varmı ben zaten giderken hocayada söyleyeceğim ama merak ediyorum body de boy kısalıyor bunu biliyorum ama geri uzuma ihtimali varmı yani söyle ben hiç body e gitmeden 1 90 ım atıyorum oldum 5 ay sonra 1 92 ama body de 1 90 dan 1 88 e düştün 5 ay sonra yine 1 90 olurmuydum bunu merak edıyorum. anlatım biraz saçma oldu ama :)

4. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    Anlatımına şöyle cevap vereyim body de bazı hareketler boyun uzamasına yardımcı olur boyun kısalması sonra uzaması gibi bir durumla henüz karşılaşmadım çevremde .d

body de boy kısalmaz aksine boyun uzamasına yardımcı olur

5. nugoop

nugoop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    cevaplarını için teşşekkür ederim beni sevindirdi yorumlarınız bilgili kişilerden cevaplar bekliyorum sağolun.

Sayfayı Paylaş