Başlıyorum Protein Tozu Kullanmalımıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve eglennet tarafından 15 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. eglennet

eglennet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar Pazartesi VG'ye başlıyorum Çok Araştırdım Programımı şu şekil en uygun oldugunu düşünüyorum.

Pazartesi: VG + Kardio
    Salı Dinlenme
    Çarşamba: VG + Kardio
    Perşembe : Dinlenme
    Cuma: VG + Kardio
    Cumartesi + Pazar Dinlenme

Yeni Oldugumdan Dolayı Protein Tozu kullanıp kullanmamak arasında kaldım,Protein Tozunun bir takviye oldugunu düşünürsek boşa gidecegini düşünmüyorum. Sonuçta her gün tavuk , et yiyemiyoruz , Yüksek Miktar Protein alacak yiyecek fazla olmadıgından eksik kalıyor baya bir, Protein Tozu bu zamanlarda bu eksigi tamamlar diye düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum acaba ?
    Çalışma süresi hakkındada ne düşünüyorsunuz acaba İyimidir böyle ?

2. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye

Merhaba
    cok yanlıs dusunuyorsun. Forumu da hic okumamıssın. Beslenme duzenin olmadan protein kazanına dussen hicbir fayda gormezsin. Spor duzenini ve yemek duzenini 3 ay kadar oturt, sonra kullan. Forumu okursan istediğin bilgilere ulasırsın

3. eglennet

eglennet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    O Zamanda Aklıma şu geliyor, Protein Tozunun demekki hiç bir etkisi yok demektir,
    Ben eger Normal Ögünlerimde Tavuk et vb yiyip günlük Proteinimi karşıladıktan sonra bir daha niye Protein Tozu Kullanayım ? Protein Tozu bir takviye degilmidir,İnsana Protein vermiyorsa ne veriyor ?

4. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba
    Soyle anlayiyim sen hergun protein alamıyorum demissin bende diyorum ki protein sadece ce pahali olan kirmizi et yemk demek degil.
    Bu isin |% 60 yemek % 15 uyku % 15 spor % 10 supplement. Sen onemli olan bolumu düzenli yapmadan daha az önemli bolumun bel baglarsan % 10 gelisim saglarsin. Acik olmustur umarim

5. aısduj

aısduj Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    protein tozlarının hiç biri saf protein değil yanında karbonhidratta yiyosun aklında bu olsunda, ayrıca bende 1 senedir yapıyorum bende kullanmıyorum

6. ygozubenli

ygozubenli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    3 gun spor yapıyorsun haftada bence buda eksık bıraz daha arttırmanı tavsıye ederım proteıne gelıncede en az 2 ay gecmesı lazım ama beslenme sart proteın tozunu ıdmandan hemen sonra kullandıgını varsayarsak 25 30 gram arası proteın alcaksın dıger ogunlerın cok guzel olmalı ozellıkle sabah yumurta ve ıdman sonrası tavuk onerırım :)

7. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba

Isolate 0yag 0 karbonhidrat olan protein tozlari var

8. ygozubenli

ygozubenli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    2 ay gecınce musclemeds carnıvor adlı urun al bence ısını gorcektır 0 yag seker 6 gramda karbonhıdrat yenı basladıgımda kullanmıstım gercekten ıyı urun

9. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    907
    Ödül Puanları:
    123
    ilk kez başlıyor 3 gün az diyorsunuz neresi az başlar başlamaz 6-7 günmü yapıcak.

ben 3 aydır 3 - 4 gün gidiyorum. zaten ilk zamanlar cardio verirler %90

10. aısduj

aısduj Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    türkiye de var mı ablam

11. sdogan34

sdogan34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSTANBUL
    protein tozları içeriği bakımından çoğunlukla çeldirici oluyor. çoğunlukla üzerinde yüzdesi 100 iken analizlerde 50 çıkıyor bundan emin olmanız lazım.. yardımcı olabilirim bazı markaları biliyorum kullanmamanız gereken mesela..

12. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba A.sduj

Oncelikle nick isimlerler hitab edersek sevinrim. Zaten forum kurallarından biri. Turkiyede de var evet.

13. k.b.

k.b. Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    haftada 4 gün çalışman yeterlidir
    cardio senin için gerekli mi onu bilmiyorum(zayıfsan veyahut yağ oranın düşükse gereksiz)
    protein konusuna gelince ise et,balık,tavuk yiyemiyoruz demişsin çoğu kişi senin gibi ama protein tozu emin ol alacağın tavuktan daha pahalıya geliyor ve şöyle bir şeyde var supplementin türkçedeki karşılığı ek/destek besindir ve sen temel besinleri yemiyorsun ek besinleri kullanman sencede saçma olmaz mı?

14. eglennet

eglennet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Bu Güzel Açıklaman İçin Teşekkür ederim gayet açıklayıcı Oldu
    Yiyemiyorum derken Sorun Para degil malesef Gün İçersinde dışarıda olacagımdan,Dışarda bu besinleri bulamıyacagımdan sorun yaşarım.
    Sabah ve Akşam Yemegi Sorun olmayacaktır , Ögle Sıkıntı oluyor,Tahminimce zaten İlk 2-3 ay Protein Tozunu kullanmamaya karar verdim. Düzenimi oturtmaya bakıcam.

Sayfayı Paylaş