Başlık Bulamadım..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Serwan tarafından 20 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Serwan

Serwan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar..
    Arkadaşlar Nerden Başlayacağımı Bilmiyorum ama Ben Yazacağım Sizde Lütfen Elinizden Geldiğince Yardımcı Olun. Tecrübeli Arkadaşların Yardımına İhtiyacım Var. Spora Başladığımda 59 Kiloydum. Evde Sadece Mekik, Şınav ve Antreman Sonrası Karbonhidrat Alımıyla Şuan 68 Kiloyum. 5 Ay Oldu Başlayalı.. Aslında Bu Sporla Ergenligimden Beri İlgileniyorum ama Bi Türlü Sonuç Alamadıgım için Hep Başlayıp Kısa Süre Sonra Bıraktım. İlk defa Bu Kadar Kararlıyım ve Hayatımda ilk defa Tartıda 69 ları Gördüm.. Kilomda İniş Çıkışlar Olduysa da Vazgeçmedim ve Şuan Daha iyiyim. Ama Vucut Yapım Herkesinden Çok Farklı Galiba.. Çünkü Kilo Aldıgımda 3-4 Gün içinde 1 Kilodan Fazla alabiliyorum ve Yine Aynı Şekilde 3-4 Gün içinde 1 Kilodan Fazla Verebiliyorum. Ve Bu Kiloyu Nasıl Aldım Konusuna Gelince, Zorla Yemekten Kustugum Dönemler Oldu.. ve Bu Zorla Yemelerin Sonrasında 1-2 Gün de Bişey Yemesem, Çok Fazla Acıkmam.. O Derece Tokluk Hissi Var Sürekli.. Yani Saatlerce Bişey Yemedigimi Biliyorum ama Yine de Canım Hiçbirşey Yemek İstemiyor.. Zorla Zorla Yiye yiye Anca Buraya Kadar Getirebildim ve Hayatı Bu Şekilde Yaşayamam. O Yüzden Supplementlere Yönelmek istiyorum. Ayrıca Mezomorf mu Yoksa Ektomorf mu Oldugumu da Bilmiyorum Online Birkaç Test Yaptım soru cvp seklinde ve Yarı Ekto Yarı Mezo Olarak Çıktı Sanırım. Artık Ne Kadar Dogru Bilmiyorum ve Bu Konuda da Bilgi Verirseniz Sevinirim. Çünkü Hiçbiyerden Saglıklı Bilgi Alamıyorum. Kilo Konusunda Doktora Henüz Gitmedim ama Benim gibi 2 Arkadaşım daha Var Onlar Gittiginde İkisine de Aynı Şey Söylendiginden Gitmek İstemiyorum. Doktorlar Saglıklarının Yerinde Oldugunu ve Bi Sorun Olmadıgını Söylemişler. Ama Halbuki Benim Sorunum Cok Büyük. Neredeyse Bütün Kız Arkadaşlarım Kilo Almamı Söylüyor ve Bütün çevremin tepkisi şu Şekilde; Yakışıklısın ama Biraz da kilo Alsan.. Bir Kere Şunu da Belirteyim ki Forumu Uzun Zamandır Takip Ediyorum ve Bana ''Ne Bulursan Ye işte Kilo Alırsın'' Demeyin Küfür Gibi Geliyor. Cidden Şimdi Bunu Yazarken Bile Sinirim Bozuldu. Çoğu Zaman Zorla Zorla Yerlen Kustum Diyorum Adam Yine de Bana '' Ne Bulursan Ye..'' Diyor.. Beslenme Düzenim Yok Çünkü iş ve Uyku Düzenim Yok.. O Yüzden Takip Ettigim ve Araştırdıgım Kadarıyla Ben Şu Şekilde Bi Kombin Oluşturdum Fakat Tecrübeli Arkadaşların Yardımına Çok İhtiyacım Var.
    Not: Alacağım Supplementlerle Birlikte Salona da Yazılacağım.
    Not: Hedefim 75 Kg.
    Önemli Not: Çoğu Zaman Masturbasyonun veya Partnerim varsa Seksin Dozunu Kaçırıyorum. Ama Elimden Geldigiince Off Günlere Denk Getirmeye Çalışıyorum Zayıflıgım Bundan da Olabilir mi ?
    Boy: 180
    Kilo: 68

Karbonhidrat Tozu : Dymatize Super Mass Gainer (Fakat Bunun Galiba 2 Türlüsü Mevcut Birinde 43 Gr Yağ var Ve Porsiyonu 2000 Kaloriye Denk Geliyor Ötekisi ise Yağ Oranı Düşük ve Sanırım 1000 Kalori civarında. Ben 2000 Kalori Olanı Almayı Düşünüyorum.)
    Creatin Monohidrat: Markaya Karar Vermedim Su Tuttuğunu Araştırmalardan Bildigimden Hacim için Alıyorum. Hacim Olsunda Taştan Olsun.

Benim ALmayı Düşündüklerim Bunlar. Sanırım Bunlarla ve Yine Zorla Zorla Yemekle 75 Kiloyu Görebilirim 2 Ay Sonra. Kreatinden 2-3 Kg Almayı Düşünüyoırum Geriye 4 Kilo Gibi Bir Eksigim Kalıyor Onuda Karbonhidrat ve Yemekle Tamamlarım Galiba..

2. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Uzun yazilar pek okunmuyor.yani ortada ne yazdigini cogu kisi okumayacaktir. Kisa ve ozet gecersen daha iyi olur.hikaye bolumunu temizle. Ayrica aciklayici bir baslik yazmayip forum kuralini ihlal ettigin icin moderatorler konunu kitleyip kapatacak :)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. mayiaskaquestion

mayiaskaquestion Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeş yazın hiç okunaklı değil her kelimeye büyük harfle başlamışsın başlık da pek çekici değil

Sayfayı Paylaş