başka kullanabileceğim supplement?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Blackice tarafından 8 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Blackice

Blackice Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar.
    57 kilo 1.78 boyundayım. zayıfım 2 aydır vg yapıyorum kilo alıp genişleme amaçlı.

şuanda hardline pro gainer ve yanında da solgar v2000 multivitamin kullanıyorum.
    ailem sağolsun para konusunda her türlü desteği veriyorlar, ve bunların yanında kullanabileceğim başka bir supplement daha var mı diye merak ediyorum. çünkü bu sefer bunu yapacağım kafaya koydum ve sağlama almak istiyorum. supplementler hakkında pek bilgim yok, kilo alma amaçlı gainer yanında kullanılabilecek bir supplement daha var mı acaba?

2. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    2. ayındasın beslenmene-dinlenmene ve antrenmanlarına da abanıp hiç bir şeyi şansa bırakmamış olursun. Forumda aradığın her şeyi bulabilirsin ;) İyi çalışmalar...

3. Blackice

Blackice Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler
    gerek yok diyorsunuz yani.
    ben yine de genel kültür olsun diye öğrenmek istiyorum gainerın yanında başka ne ürünler kullanılabilir mesela? (söz gidip almıcam:D)

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Genel kültr edinmek için yapılması amaçlanan supplement kombinasyonları başlığına bakabilirsiniz. Bunun dışında supplementler bölümünde bol bol okuyarak da hangi supplementi ne zaman kullanacağınızı ne zaman zamanı geldiğini öngörebilirsiniz.

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    2 ayda hiç birine gerek yok. Paranı biriktir zamanı gelince iyi şeyler alırsın. Şimdi aldıklarından verim alamazsın. Zaten vücut çok hızlı gelişir bu aşamada. Şimdi ilk amaç düzgün beslenme olmalı.

Sayfayı Paylaş