Başka bir bodyci gördüğünüzde aklınızdan neler geçiyor...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Tan___ tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Geçen gün bir düğüne gittim orda bodyci bi arkadaş gördüm daracık tşört altında eşortman düğüne gelmiş ben burdayım bana bakın diyor kolunda ve bazı yerlerindeki akne gibi sivilceler dikkatimi çekti sanırım bi kaç kür yapmış ben sadece üzüldüm bu duruma tamam vucud çalışıyoruz ama bunu sergilemekte bir meziyet bence, böyle keko duruma düşen bodycilerden hiç haz almıyorum vucudu istediği kadar iyi olsun ama bazen helal olsun dediklerimde oluyor.

2. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    Cexenes o bodyci pijamayla gitseymiş bari :))

omerbay bunu beğendi.
  3. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    dexter jackson mı arkadaşının adı?
    herkes kendisini dünya şampiyonu ilan ediyor ancak vg alanında dünya şampiyonu olmanın tek yolu olympiayı kazanmaktır.

4. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    öğrettiğin için sağol ama ifbb amatörlerde var.Mr.olympia prolarda, oraya çıkan tek Türkse gene dünya şampiyonu olan hamdullah aykutluğ idi,tabi sen onu şampiyondan sayıyormusun bilmiyorum...Her neyse ama uslubun hoş değil.İfbb nin dünya şampiyonu ilan ettiğini sen küçümsüyorsun demek ki çok iyisin.

5. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    200 tane bodybuilding yarışması düzenleniyor yılda. her kazanan kendisini dünya şampiyonu sayarsa 200 adet dünya şampiyonu olur :D
    bu arada hamdullah aykutluğu da dünya şampiyonundan saymıyorum tabii ki. olympia yı kazanamadı çünkü.

6. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    mersin
    yinede adamı tebrik etmek lazım :)

7. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Benden fiziki anlamda iyi yada iyi olmayan biri olduğumda hemen sohpet etmek isterim eğer benden iyi ve moralimi bozmaksa niyeti, eksiklerini sıralayarak ben onun moralini bozarım eğer oda sohbete katılmak isterse ogun zaten anlatacak çok şey vardır. gün yetmez :)

Yapı olarak sizden iyi fakat kendini beğenmiş size yanıt bile vermiyorsa eksiklerini söyleyin (en çok moral bozan harekettir )

8. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    mersin
    Teşekkür ederim Flexor.Benim en sevmediğim tipler kendini beğenmiş ukala bodyciler.Bence bodyci dediğin birbirine yardımcı olmalı bilgi paylaşımı yapmalı.Bundan 1 hafta önce başıma bir olay geldi olay aynen şu.(Salonumuza gelen bir arkadaşımız var adam 15 senedir bu sporu yapıyor,adam ukalamı ukala etrafındakilere küçümser gözle bakıyor.Tabi bu herkesin dikkatini çekti ve gelen giden bana diyor abi bu adam neden böyle neden şöyle.Tabi sonuçta müşteri olunca pek bişey diyemiyosun sonuçta bu adamın karakteri.Neyse aradan bir iki gün geçti, adam baktım benim başkasına yaptığım programa karışıyor.Olay şu:Gencin bir tanesine program içinde sehbada biceps dumble preacher gurl verdim.Ve çocuğa hareketi yapaken kolunu açacaksın diye öğrettim.Neyse adam ben gezinirken çocuğa müdahale etti,senin yapış şeklin yanlış kolunu kısa aç dedi.Çocukta doğal olarak neden abi ama hoca böyle gösterdi dedi.Adam hocayı boşver ben 20 seneye yakındır bu sporu yapıyorum ondan daha tecrübeliyim dedi.zaten bunu duyunca şalterim attı.'' abi madem bukadar tecrübelisin burada bunu anlatmanın ne gereği var,bak burası benim ekmek teknem ben senin iş yerine gelsem oradaki müşterilere bu işi yanlış yapıyor diye kötülesem hoşuna gidermi.Sen bunları konuşunca tecrüben dahamı çok arttı.Bir kere ben bu programı çıkartırken gözümün önünde bir şekil canlandırmışım ona göre hareketleri yaptırıyorum''diye konuşunca adam malzemesini topladı gitti bidahada gelmedi.

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Tan bence iyi yapmışsın..

bu konudan daha öncede bahsetmiştik ama tekrar yazmak isterim..

45 cm-50 cm kol bu işi çok iyi bildiğini doğru yaptığını ve doğru öğretebileceğini kesinlikle ve kesinlikle göstermez..buna pro.larda dahil benim gözümde..

neyi ne için yaptığını bilmeyen ama 47cm kola ulaşmış tipler biliyorum..

ukela tiplerde genelde bu işi hasbel kader yapmış,bilgiden uzak tiplerdir..

hani et kafalı derlerya bodyciler için işte onlar bunlardır..hernekadar söyleyenlerin kafalarında da 1 gr et bile olmasa da..

Sayfayı Paylaş