Başarılabilir mi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve By Kaos tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. By Kaos

By Kaos Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhabalar, forumu yaklaşık olarak 10 gündür deyim yerindeyse didik didik inceledim, makaleleri okudum, püf noktalara baktım antreymanlara baktım hatta evde çalışma yöntemlerinden ufak bir arşiv bile yaptım... lafı uzatmadan merak ettiklerimi sorayım...

Kapsamlı olmayan bir badybuilding salonu ile bir anlaşma yapma şansım var içerisinde yüzme havuzu sauna ve bady salonu var. yanlız başınızda bir hoca durmuyor yeni başlayan biri olarak kendim çalışarak düzgün, şekilli bir vucut yapabilir miyim...

Suplement kullanımı iyi bir vucuda sahip olmak için şartmıdır ? bir diğer sorumda bu olucak.

Bu işin sadece sporla olmadığını beslenmeninde en az çalışma kadar önem taşıdığını biliyorum bana bu konuda da yardımcı olur musunuz.

Kendimle ilgili bilgi vereyim

1.70 cm boyunda 72 kilo ağırlığında hafif göbekli bir şeklim var şuanda, ayrıca genetik olarak kilolar kalça ve alt kısmındaki bacakların başladığı yerlerde toplanmış durumda, buda şeklimi iyice bozuyor, şimdi size soruyorum umut var mı benden ?

Teşekkür ederim şimdiden...

2. playertwo

playertwo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Edirne
    öncelikle şunu söylemeliyim herkes de umut vardır, yeterki bilinçli çalışın ve güzel beslenin :D
    - başınızda bir hocanın durmasına gerek yok sadece size çalışma programınızı hazırlasın ve nasıl yapacağınızı iyi bir şekilde göstersin, size bu konuda "herkes için spor" isimli kitabı öneririm.
    -suplement kullanımı yeterli beslendiğiniz sürece şart değildir özellikle ilk 3 ay hiç gerek yoktur, aslında suplementlere yeteri kadar yemek yemeği (protein ,karbonhidrat) canımız istemediği için başvururuz, çünkü vucut geliştirmenin sırrı sürekli protein almaktır ve bu da 3 saate bir proteinli beslemneyi gerektirir, suplementleri süt yumurta, tavuğun toz haline getirilmiş şekli olarak düşünebilirsin :)

By Kaos bunu beğendi.
  3. By Kaos

By Kaos Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim playertwo =) ama biz bu besinleri sürekli tüketince bize kilo olarak dönmez degil mi sonra ?

4. Fantastix

Fantastix Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    suplemente bence gerek yok kendin kendi protein isteğini karşılayabilirsin.
    Hocanzda size bir program vermesini söyleyin dengesiz bir çalışma yapmış olmayasınız.

Kilo olarak dönmez , sanmıyorumda sen onları antremanlara çıktıkça kasa dönecektir.Kas oluşumu içinde protein gerekmektedir.Hadi kolay gelsin :D :D

5. playertwo

playertwo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Edirne
    gerektiği gibi beslenirsen kilo almazsın forumun beslenme bölmüne bakabilirsin, yediğin besinleri kasların kendini inşaa etmek ve enerji olarak kullanıcak zaten.

6. durden

durden Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    genetiğin iyiyse her türlü olur ya overtraining olmamaya çok dikkat etmelisin ama

Sayfayı Paylaş