Baş Dönmesi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BURAGBA tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar son 2 bir türlü geçmeyen baş dönmem var baş dönme sebebi olarak bende
    1-Gece geç yatıyorum (okul yok dershane yok üni evde hazırlanıyorum)
    2-Lamictal(Epilepsi ilacı) kullanıyorum
    3-Kulağımda 1-1.5 yıldır bir sorun var çıt diye bir ses oluyor yutkununca felan her seferinde
    4-Düzensiz beslenme (düzensiz beslenmeden kastım her günn 500-750 gr civarı tavuk göğsü 4 tane yumurta beyazı 1-2 tabak bulgur pilavı yiyorum (pilav yoksa mercimek çorbası buğday ekmeği felan yiyorum)

Bu 4 nedeni de denedim bırakmayı hiçbir işe yaramadı ilkinde 1) geç yatıyorum diye geçen haftadan beri daha erken yatmaya başladım zaten direksiyon dersim vardı sabahları 2)ilacı aslında içmemezlik yapmamam gerekiyor yan etkilerinde baş dönmesi yazıyor diye 4-5 gün bıraktım geçicek mi baş dönmem diye denemek için o da işe yaramadı 3)1-1.5 yıldır kulak sorunum var zaten 3-4 defa doktora gittim birşey bulamadı sorun yok dedi anlatamadım bir türlü derdimi zaten son 2 aydır oluyor bu dönmeler kulaktan olsa daha önceden de olurdu diye düşünüyorum baş dönmeleri 4)tavuğu abartısız her gün yiyorum tavuğu bırakamadım 2-3 gün bile alıştım artık tavuksuz tat alamıyorum :) yumurtayı bıraktım tavuk yerine 1 hafta yumurta yemedim o da işe yaramadı arkadaşlar ne denediysem sonuç alamadım ya çok moralimi bozuyor bu baş dönmesi bazen düz ekrana bakarken bile dönüyor gün boyu bitmek bilmeyen 2 aydır devam eden baş dönmeniz olduğunu hayal edin spor salonuna bile gidemiyorum hep yazılcam diyordum salona lafta kaldı bu tarz sorunlar denk gelince :( moralim çok bozuk ya şuan bunları yazarken bile ekrana bakınca başım dönüyor :(

2. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Hastalığınız epilepsi mi?
    Epilepsi ise,baş dönmesi normaldir.
    Düzensiz uyku ve bilgisayar epilepsiyi tetikler zaten.

Sayfayı Paylaş