Başınıza Gelen En Kötü Yan Etkiler

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Blitz tarafından 1 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 49 üye.
  1. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Şu an en basitinden primobolan ve sustanon kürü yapıyorum.3 hafta oldu.Kilo olarak 5 kilo aldım ama Yarısı sudur bunun..Milk thistle,beta glukan,omega,multivitamin,mineral,supplementler vs birçok takviye kullanıyorum yanında.Libidom Biraz arttı,İştahım açıldı,Antremanda güzel bi pump etkisi veriyor.Özendirmek gibi olmasın ben şu ana kadar bi yan etki görmedim.Kür bitince tekrar yazıcam.İyi çalışmalar.(haftada 250 mg sustanon,200 mg primobolan kullanıyorum)

2. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    haftada 200 primo ile etki göremezsin yan etkileri daha az görürsün ama etki görmedikten sonra neye yarar. ya hiç kullanma ya da tam kullan kullanıdığına deysin.

3. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    Arkadaşlar kürden mürden anlamam.Yediklerime dikkat ederim.2-3 haftadan beri Gittiğim salonda belli bir miktar para verince 1 haftalık aminoasit ya da protein tozu veriyorlar.Bende yan etki hiç olmadı.

4. cengoo

cengoo Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Aralık'ta sustanon+primabolan kürüne başlayacağım. Sivilce ve saç dökülmesi dışında ciddi bir yan etki okumadım, sivilceyi b6 ile çözen arkadaşlar var. Bakım da çok önemli, ben kafaya koyduktan sonra hergün duş alıp günde 4-5 defa yüzümü yıkamaya razıyım. Saç dökülmesi yaşamayanlar da var, eğer yaşarsam gidip saç ektiririm gülü seven dikenine katlanır. Herhangi bir önerisi, tecrübesi olan varsa özel mesajla ulaşabilir.

Bu spora ilk başladığımda supplement kullanmam diyordum, 8-10 tane ingilizce isim bunlar ne diyordum, kullanmaya başladım her supplement hakkında bilgi sahibiyim. Steroid kullananlara gerizekalı diyordum, şimdi kullanacağım. Şimdi, bu kürden sonra birdaha kür yapmam diyorum; umarım hakim olurum kendime.
    Bu spor, bence spor için uygun bir dal değil
    ; hakkını vererek yapan herkes de bağımlılık yapıyor. İddaa ediyorum ciddi bir vücuttan sonra bu sporu kimse tamamen bırakamaz, bu da ciddi bir bağımlılıktır. Bana soran olursa kimseye önermem bodybuilding dalını, gidin yüzün derim..

Son düzenleme: 12 Kasım 2011
    Akay, DEXONİA ve batt_34 bunu beğendi.
  5. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    abi steroid değil ama hayvansal kapsülden bi alerji yaptı bana derimi yırttım kaşımaktan değşet verici bi olaydı..:(

6. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Amacım dağı taşı yaracak bi kür değil.Sadece 7 8 kilo alınabilecek bir başlangıç kürü:)
    200 Mg primo senin için az olabilir ama yan etkiden çekinen ve ilk kürümde çok aşırıya kaçmak istemediğimden dozu değiştirmeyi düşünmüyorum.Bir akrabam 11 senedir bb yapıyor Naturel olarak...(Doktor,İç hastalıkları uzmanı)Ben bunları kullanmadan zaten negatif ve pozitif etkilerini danışmıştım.Bırak 400 mg primoyu,steroidi duyduğunda camdan atacaktı beni:) Ama ikna olmadığımı görünce haftada 1 sustanon,2 defa primo yeter de artar dedi.4.haftanın sonunda PSA testine gircem bakcam prostatın durumuna.İyi günler

7. delahoya

delahoya Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul/Libadiye
    İlk kürde yalnızca Testosterone Enathane kullanıp yan etki gören oldu mu acaba ?

12 Hafta 500 şeklinde bir kullanımda.

8. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Bu küre yarışma için mi gelişimini hızlandırmak için mi giriyorsun?

9. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Bu kürle nasıl yarışmaya girebilirim ki:) bu aslında kür bile değil bence.Sadece biraz yağsız kas almak için kullanıyorum.Tatmin ederse başka kür kullanmam.

10. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Forumda da epey steroid kullanan varmış,amatör olarak vg yapıp her türlü şekerli gıdadan, margarin , işlenmiş gıdalardan vs uzak durup steroid kullananların ciddi sorunları olduğunu düşünüyorum, şu güzelim ömrünüzde 5 santim kolumdan ölçü alacam diye ilaçlardan medet umacak kadar düşmeyin, kimse kusura bakmasın ama amatör, bu işten para kazanmayı hedeflemeyen vg cinin steroid kullanma sebebi nedir??

Doyuramadğı egosudur,istediği görüntüye normal yollardan ulaşamama korkusudur, işin kolayına kaçmaktır,imrendiği vücutların hepsinin steroidle yapıldığını düşünmesidir, kendine güvenmemesidir, güya sporcusunuz ,bir kür yapıp bırakamazsınız,salonlarda çok tanıdığım oldu 1 kere yapayım bırakacam diye, 1 kürde istediğinizi alamazsınız, 1 kere başlayan devamınıda getirir zaten, nasihat verme moduna geçmek istemiyorum, sadece tarafsız bir şekilde dışardan bakın olaya, amatör olarak spor yapan, vücudunu GÜZELLEŞTİRMEYE, sağlıklı bir insan olmaya çalışan vatandaş, normal yollardan da yapabileceği halde, gidip steroid kullanıyor, steroid kullananların her türlü eleştiriye açık olmak zorunda olduğunu da düşünüyorum, bana katılmama gibi bir lüksünüz de yok, dediklerimde haklı olduğumu kullanan da kullanmayanda bilir zaten,

Adama bak 70 kilo vücudu var 7-8 kilo alacam diye küre başlamış,70 den 80 e çıkamıyorsan 35 cm kolu 40 yapacam diye küre başlıyorsan zaten yapma spor falan

Son düzenleme: 6 Mayıs 2012
    Bozo-Baku, Ackres, Polat4568 ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  11. HarryBlade

HarryBlade Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Peki güzel kardeşim sen söyle nasıl kilo alıcazz 70 kilodan 80 e çıkıcaz , 35 den 40 yapıcaz?

İnsanların zevkleri tartışılmaz , bazısı sigara içer zevktir , bazıları vardır ölümüne paraşütle uçaktan atlar , ikiside bana göre tehlikeli .

12. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Yapanlar nasıl yapıyorsa öyle yapacaksın, azimle, sabırla yapacaksın,70 den 80 e çıkamamak 35 den 40 yapamamak herhangi bir hastalık yoksa mümkün değil yani imkansız kişinin bu ölçülere doğal yollardan çıkamıyor olması,müsabıklara, hocalara,profesyonellere zaten lafımız yok onların işi o , ama amatör adam 40 cm gibi bir kol yapacam diye steroide başlıyorsa bu spor ona göre değil, kaldıki steroidi doğru olarak kullananların çoğu bu spora yıllarını vermiş kişiler,ve her türlü sistemi beslenmeyi deneyip de artık sonuç alamayan genetik sınırına dayanmış kişilerdir, bunlarında biraz hakkı var steroid kullanmaya ama şu konuda yazanlara bak zaten vücut yok ortada, başlayalı 1 yıl olmuş, hemen steroid, acizliktir bu

Jagry ve Azi bunu beğendi.
  13. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Yaşadığım en büyük yan etki 2 yıl önce 6 ay spora gidip sonra devam etmemem. Şimdi çok kızıyorum kendime. Bu sefer asla bırakmayacağım.
    Yine 2 yıl önce makine bench press çalışırken kendimi çok zorlayınca 40kg ağırlık sol omzuma bindi. Hala sol kolum ve omzum sağ kola göre güçsüz.
    Bir de jack3d kullanırken koştuğumda kalbim tekliyordu. Ama jack3d kullanırken daha ağır kaldırıyordum.

Keşke steroid kadar etkili ama zararsız ilaçlar olsa da kullansak...

Son düzenleme: 12 Eylül 2012
  14. ThuGANGeL

ThuGANGeL Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Ben yan etki olarak ilk kürümden sonra libidoda çok sıkıntı yaşadım ve sex hayatımda da 3 ay kadar sıkıntı yaptı. 2. kürümde kür esnasında çarpıntım oldu çok resmen öldüm öldüm dirildim kaç kere hastaneye gittim 2. kürüm deca enantat klasikti ama ben tiger pharma kullandım ağır geldi sanırsam balkan pharma ya geçtim kür esnasında düzeldi ama kür sonunda yine libido sorunu ve sex hayatında sıkıntı yaşadım. Bu herkes için böyle olacak değil ama ben bunları yaşadım şimdi kür yaparsam deca kullanmam kesinlikle cinselliğin a.k yo resmen.

15. Eren-33

Eren-33 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    İlk Kür Olarak 12 haftalık Susta 250 Primo 200 Kullandım ( PCT Yapıldı ) Beslenmeme gayet dikkat etmeme rağmen neredeyse hiç kilo almadım (1kg) kür biteli Yaklaşık 1 ay oldu ve 10 gündür aşırı iştahsızlık ve Libidom resmen yerlerde bilmiyorum İştahsızlıktanmıdır Eskisi gibi Şahlanmıyor buda bana pisikolojik olarak Baskı yapıyor.
    Sırf bu yüzden bir daha Küre girmeyi Düşünmüyorum

16. Beraat

Beraat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Anti depresan Kullanmaya başlamıştım (Nervium + Efexör + Seroquel ) aynı zamanda Testo E + Danabol + Strombafort kullanıyordum İğneyi yaptıktan hemen sonra salona gitmek için yola çıktım. yolda yürürken Topalladığımı fark ettim salona vardım iyi kötü en fazla 1 saat spor yapabildim salondan çıkıp eve giderken yolda bacağım iyice kasılmaya başladı yolun ortasında kaldım kenara kaldırıma bile çıkamadım hemen babamı aradım beni alıp hastaneye götürdü . Hastanede istemsiz kasılmalar iyce çoğalmaya başladı Gözlerim bile yukarı kayıyordu o derece ben normalde önüme bakarken hastanenin tavanını görüyodum :D
    kan ve idrar tahlilleri yapıldıktan sonra akineton iğne yapıldı çok güçlü bir iğne kasılmaları hemen geçiriyo ve insanı pamuk gibi yapıyo ne sinir kalıyo ne bişey sürekli gülüyosunuz :D
    Benim başıma gelen en kötü yan etki buydu Testo E + danabol + strombafort sürekli kullandığım ilaçlardı daha önce hiç böyle bi yan etki görmemiştim salona girdeken Topalladığımı fark ettiğimde bi aksilik olduğunu hemen anlamıştım ama ben iğnenin sinire geldiğini falan düşünüyodum . Antidepresanlar ile Steroidler kesinlikle birlikte kullanılmaması gereken ilaçlar istemsiz kasılmalara sebep oluyo . Kimseye ulaşamıyosanız ve geç kalmışsanız Gözleriniz geriye kaymış , Yüzünüz eliniz ayağınız yamulmuş bi şekilde yani şeytan çarpmış gibi ölebilirsiniz (Steroidlerin sinir ve agresyon a sebep olduğunu hepimiz biliriz Melisa çayı gibi bitkisel ürünler artık sizi sakinleştirmiyorsa Xanax gibi ilaçları kullanabilirsiniz onda Bu tarz istemsiz kasılma yaşamadım)

17. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    creatine / 10 saati aşan acilde son bulan baş ağrısı :D

18. Beraat

Beraat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim yaşadığım büyük ihtimalle başınıza gelebilecek en kötü yan etkidir Geç kalındığı zaman ölebilirsiniz sizi bulduklarındada şeytan çarpmış sannederler Başımdan geçen olayı siz değerli abilerim ablalarım ve kardeşlerime kısaca anlatmak istiyorum . Benimki Çok Güçlü antidepresanlar ve steroidleri birlikte kullanmaktan istemsiz kasılmalar oldu . Antidepresanları kullanmamın sebebide Madde kullanımıdır . (Extacy - esrar)

Antidepresan olarak ( Efexör - Nervium - Seroquel - Lyrica ) hepsinin en yüksek dozunu kullanıyodum
    Steroid olarak ( Testo E haftalık 250 mg - Danabol günlük 20 mg - Stromba fort günlük 10 mg )

İğneyi yaptıktan ilaçları içtikten hemen sonra salona gidip antrenman yapmak için yola çıktım ve yolda topalladığımı fark ettim . Steroidler herzaman kullandığım steroidler olduğu için fazla önemsemedim ama bi aksilik olduğunu fark ettim.
    salona vardım taş çatlasın 1 saat spor yapabildim sonra tekrar eve giderken Topallamam iyce çoğaldı. Artık topallama Gibi değil artık bacaklarım Tutmuyodu Bacağımı kontrol edemiyordum .kaldırıma bile çıkamadım Yolda sürünerek kenara geçtim babamı aradım hemen geldi hastaneye gittik hastanede iyce kasılmalar çoğaldı kan tahlili ve idrar tahlili yapıldıktan sonra kasılmalar dahada çoğaldı göz kaslarımada vurdu gözlerim geriye kayıyodu ağzım yüzüm kaydı Belkide o anda hastanede olmasak 1-2 saat daha geç kalsam ve kimseye ulaşamasam büyük ihtimalle ölürdüm beni bulduklarındada şeytan çarpmış gibi olurdum heralde .
    Neyse ki hastahanedeydik akineton iğne yapıldı 5 Dk da hemen geçti istemsiz kasılmalara gerçekten çok iyi geliyo insanıda pamuk gibi yapıyo :D

19. OmerTogrulxD

OmerTogrulxD Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    İyimis o beslenmeyi banada versen :) iyi olurdu reis özelden

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

20. PrensDK

PrensDK Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tıp Öğrencisi
    Yer:
    Antalya
    Aç karnına Pre-workout sonrası mide bulantısı ve baş dönmesi. Ilk kez bir antrenmanı bana yarıda bıraktırmıştı.

Sayfayı Paylaş