Başınıza Gelen En Kötü Yan Etkiler

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Blitz tarafından 1 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 49 üye.
  1. xOrhanx

xOrhanx Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Ürolog hicbir ilac vermedi düzelir zamanla dedi.Keciboynuzu muz fındık abanıyom boyuna:D Düzeldi yüzde 60-70 orasında ama hala eskisi kadar rahat degilim ama buna da sukur suan 2 hafta oncesine kadar daglar kadar fark var 2 saat düsünüp ugrasıyodum 10 saniye sürmüyodu korumam.Şimdi en azından kendime güvenim geri geldi ve depresyondan cıktım gerisini zamana bıraktım elbet düzelicek.Bu aynı bi insanın elinin kesilip kopması gibi,kullanılmaya alısmıs ve sonrasında kesilen el kisiye depresyon olarak geri dönüyor.Bu yüzden kür her babayigitin harcı degildir.

Son düzenleme: 6 Nisan 2010
  2. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    doktor aynen dediğimi demiş, steroidler konusunda yardım almayı beklemeyin doktorlardan. LH ölçtürseydin, uygun pct ile daha kısa zamanda normale döndürürdük seni.

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    yazılanları okudum başına yan etki gelen tüm arkadaşlara geçmiş olsun öncelikle ben yavaş yavaş doğal beslenerek sağlıklı bir şekilde antremanımı yaparak gelebileceğim noktaya kadar geleceğim tamam güçlü olmak iri yarı görünmek istiyorum ama öte yandanda sağlığımı düşünmem gerekir şuana kadarda çok şükür hiçbir yan etki ile karşılaşmadım 5 kg ilk dumbelli ayağıma düşürmek dışında

4. lkmnsrt20

lkmnsrt20 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    akne - para başka bi yan etki görmedim bide eklem yerlerimde çok zorladığımda ağrı....

5. emre1334

emre1334 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    valla hiç streoid kullanmadım. Zaten çaıştığım salonda kullanmış biri var. Zararlarından biraz konuştuk ve ben o kadar iri olmayı istemem. hele bana anlatmadığı zararları şimdi okudum ya artık imkanı yok kullanmam :S

6. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    yarım saat bacak calıştıktıkdan sonra spor salonundan cıktım bi gün yürüyemedim yığıldım kaldım ama kalf ve üst bacaklarımı geliştirmiştim pişmanmıyım bilmiyorum ama acı olmadan olmuyor :)

7. gidici

gidici Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    yarışmacı
    Yer:
    istanbul
    steroidlerden ciddi bir etki elde etmek ıstıyorsanız bu işin piri olucak kadar uzun sure defalarca kür yapmanız gerekıyor..o zman yan etkılerdende vucudunuzu korumayı öğreniyorsunuz..ama ciddi bir amacınız yoksa sadece iyi gözükmek ıstıyorsanız bu sıkı dogru calısma ve duzgun beslenmeyle kesınlıkle mumkun ..steroidle fark yaratmak dedıgım gıbı uzun vadede gercekleşir..cunkı steroidler kas hücresi yapmaz..kas hücresi yapmaya vucudu teşvik eder yuksek testesteron seviyesi ve protein sentezini artırarak..kas hücresini büyüme hormonu yapar..steroidlerle yaklaşık gelişimizi yuzde 15 kalıcı şekılde artırabılırsınız..onun harıcındekı tum gelişim ilaçları kesmekle beraber kaybolucaktır..

8. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    gidici, her mesajın ikilemler ve yanlış bilgilerle dolu. ya referans göster, ya kaynaklarını sağlam seç, sağdan soldan oranlamalar yapıp yanlışlar çorbası sunma insanlara.

9. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    steroidi savunanları yönlendirmek lazım bu konuya

10. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    benim göğüs simetrim bozuldu

11. gidici

gidici Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    yarışmacı
    Yer:
    istanbul

senle tartışmaya girmicem ...sporcu oldugundan bile şüphelıyım..benim msj larımda ikilem olmaz ..ben deneyim tecrubelerımı okudugum makaleler dogrultusunda paylaşıyorum sana kendimi ıspat etmek zorundada dıılım...bu forumda malesef senın gıbı boş konuşan msj yazmak ıcın yazan camur atmak ıcın yaşayan cok insan var:D

12. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    ey forumda kür yapanlar, kürde aldıklarınızın %85 ini kaybettiyseniz gelin buraya yazın :D diğerlerini geçtim hadi, bu yazdığın ne, bu mu senin tecrübelerin, yalan yanlış yazıları bırak.

13. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Lütfen tartışmanızı forum için devam ettirmeyin.

Saygılar

14. xOrhanx

xOrhanx Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    shutdown olunca kaybedilir kaslar ki kür sonu tedavisine özen gösterenler ve en dogru sekilde yapanlar PCT sırasında kas almaya devam ediyorlar.

15. gidici

gidici Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    yarışmacı
    Yer:
    istanbul

o cumleden o anlamı cıkardıgın ıcın tebrık ederım. mevcud kapasıterlının yaklasık yuzde 15 ı kadar performansları artar dedım baska bı deyısle...kur esnasında ooo ben ne kadar buyudum kuwwetlendım der ınsan ama halbukı performansı ,kas kutlesı ,gucu yuzde 15 artmıstır eskısıne gore...dopinglerle ılgılı butun makalelerde bu tarz bı rakam bulabılırsın uslubun dogru olsa idi bulur lınkını burdan sana atardım ama uslubunu begenmedıgım konuşmak ıcın konustugunu dusundugum bı uyesın..

16. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    ne mesela, ciddi etki derken, neden bahsediyorsun açsana biraz daha, 50 cm kola +3 cm daha koymaktan mı bahsediyorsun yoksa 37 cm kolla küre girip 43 cm kolla çıkanlardan mı bahsediyorsun? steroidlerle gelişimin yaklaşık 15 ini kalıcı şekilde koruyabilirsiniz cümlesinin türkçedeki meali ise , steroid kürlerindeki gelişiminizin %15 i kalıcıdır, %85 i "gidici"dir.

17. Yilmaz02

Yilmaz02 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Arkadaslar hepiniz protein,steriod v,s mi kullaniyorsunuz ?

Burasi yeri degil ama merak ettim simdi..

18. fakasupi

fakasupi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    idman esnasinda gözümün önü karardi ve sehpanin üzerine yigildim kaldim, bu etki aslinda korktugumun yaninda sifir kalir, acayip tirsmistim tahtali köyü boyluyorum diye.

19. pac89

pac89 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşım steroid kullanmaktan karaciğerini
    haşat etti. şimdi tedavisiyle uğraşıyor.Adamın gözü o kadar hırslıydı ki 1 paket anapolonu 8-9 günde bitirdiğine şahit olmuştum.Gerçekten hedefte yarışmaya katılmak filan yoksa kesinlikle kullanılmamalı.Profesyonel vg cilere özenerek bilinçsizce kullanılan ilaçlar ölüme kadar sürüklüyor.Eğer gözünüz hala yükseklerdeyse siz en iyisi Supplement kullanın.Tabi aslında body buıldıng sporu doğru şekilde doğal yapılırsa Sağlıklı olursunuz.

20. skopjesk

skopjesk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar gerçektende eğer yarışmalara katılıp bu işi profesyonel yapmayı düşünmüyorsanız sakın ha sentetik stereoidlere ve kimyasallara giripte hayatınızı riske atmayın.en büyük yanlışlardan birisi arkadaşım yaptı bişey olmadı mantığı ile yapılankürlerdir.bu kürlerin acısının günün birinde er yada geç çıkacağını unutmayın..inanın bilinçli bir şekilde yapılan supplement(besin takviyesi) kürleri sizleri gayet iyi vücutlara kavuşturabilir.AKLI OLANA TAVSİYE STEREOİDLERDEN UZAK DURUN...

Sayfayı Paylaş