Başınıza Gelen En Kötü Yan Etkiler

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Blitz tarafından 1 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 49 üye.
  1. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Guzel bir baslikmis, hepsini okudum bir solukta. Streoid zaten hic kullanmadim, bundan sonra da kullanmayi dusunmuyorum. Islenmis diye beyaz sekerden, ekmekten, aycicek yagindan kacan bir insan olarak kalkip da streoid kullanmam cok ters olurdu zaten.
    Benim tecrubem hydroxycut hardcore ile oldu. Aslinda guzel bir kardio programi yapmak dururken kafeine yuklenmenin ( ki kafeine tolersansim cok dusuk) cok da saglikli olmayacagini dusunuyordum ama gene de bir deneyeyim dedim. 1-2 tane alirken cok bir sey farketmiyor ama 6 ya ciktigim ilk gunlerde elim ayagim tutmuyordu. Sinirden her tarafim kasiliyordu. Gece uyumak da mumkun degildi. Baykus gibi oturuyorsunuz butun gece. Hic tavsiye etmem.

2. Yusuf028

Yusuf028 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    benim değilde yakından bir arkadaşım geçen hafta akciğerinden ameliyat oldu.. sebep: kür döneminde kan basıncının fazla yükselmesi sonucu ciğerde yırtık oluşması... ::) ..

3. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    korkutucu bir yan etki olmus wow.. arkadasına geçmiş olsun dileklerimizi ilet

4. fehmican

fehmican Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    8 haftalık testeron enhantate deca kürü yaptım.yaklaşık 10 kg aldım. 2-3 kg gitti.ilk kürümdü.kür sonu tedavisi de uygulamadım.hiç bir yan etki görmedim.

5. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    biteli ne kadar oluyo

6. fehmican

fehmican Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    3 ayı geçti.

7. facefacebook

facefacebook Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben sadece supplement kürü yaparken. animal pak. nitroctech. creatin. nitrix kulanıyodum. karaciğer bölgemin tam üzerinde sivilceler çıktı. kaşıdıkça büyüyolardı. 1 hafta kullanmayı kestim. spora devam ettim bolca su içtim. birde eczaneden karaciğeri temizleyen bi ilaç aldım. bitkisel. beta glukan içeren. neyseki geçti. şimdi yine başladık suplementlere hadi hayırlısı

8. facefacebook

facefacebook Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada beta glukandanmıdır. yoksa sabahları yediğim keten tohumlu flakes ten mi. çok sık tuvalete gitme ihtiyacı oluyodu. şuanda öle bişi yok

9. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Beyler sivilce konusunda bu doktorlarin ne dedigini anlamak mumkun degil 3 doktora gittim (unlu hastanelerin proflari)
    dermatolog adamlarin dedigi su:

Sivilcenin tek nedeni psikolojiktir, stressdir sıkıntıdır dedi. Yiyecek ile sivilcenin hic alakasi yoktur dedi istersen gunde 10 tane yumurta ye dedi sarisi ile birlikte. Cikolata kuruyemis sivilce yapmaz dedi. Aynı sekilde protein tozu ve aminoasit lerin de sivilceye etkisi yoktur dedi. Hatta onlari alinca daha iyi hissediyorsan al dedi adamlar direk kafaya bagladi isi anlamadim bir turlu.

10. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    sorma bunun gibi birçok örnek mevcut...
    ıspanak efsane mi?
    havuç gözlere iyi gelir mi?
    kırmızı şarap faydalı mı?
    şuan aklıma gelmeyen ve gelemeyecek kadar da çok olan yüzlerce örnek yazılabilir.
    Hadi bakalım buyrun yarım doktor candan eder diye dinlemeyiz ya prof.ları bu durumda nasıl dinlememiz beklenir? a32

11. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    su an sordugum farkli dermatolog (cildiyeci) sayisi 6 etti.
    6 si da sanki ezberletilmis gibi sunu soyluyor:

sivilcenin yiyeceklerle hicbir alakası yoktur, yumurta cikolata kuruyemis yagli yiyecekler kola ile alakasi yoktur, protein tozlari aminoasit haplari kesinlikle sivilce yapmaz, bunlar karacigeri yorabilir ama karaciger ile sivilcenin hicbir alakasi yoktur, sivicle sadece deri yuzeyi ile alakalidir, ic organlarla hicbir iliskisi yoktur, sivilce tamamen psikolojiktir dedi. acikcasi bana mantiklli gelmedi.
    guardboy un dedikleri cok daha akla yatiyor.

Son düzenleme: 22 Temmuz 2008
  12. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    su an sordugum farkli dermatolog (cildiyeci) sayisi 6 etti.
    6 si da sanki ezberletilmis gibi sunu soyluyor:

sivilcenin yiyeceklerle hicbir alakası yoktur, yumurta cikolata kuruyemis yagli yiyecekler kola ile alakasi yoktur, protein tozlari aminoasit haplari kesinlikle sivilce yapmaz, bunlar karacigeri yorabilir ama karaciger ile sivilcenin hicbir alakasi yoktur, sivicle sadece deri yuzeyi ile alakalidir, ic organlarla hicbir iliskisi yoktur, sivilce tamamen psikolojiktir dedi. acikcasi bana mantiklli gelmedi.
    guardboy un dedikleri cok daha akla yatiyor. hatta bir dermatolog ile tartistim bayagi, bana demisti sakin denize girme gunese cikma daha kotu olur. ben gittim denize abartmiyorum 3.gunde sivilce sayısı tamamen sıfıra indi ve 1 hafta suren tatil boyunca deniz ve gunes sayesinde tamamen gecti ve dondukten 2 hafta sonra kaldı. ama yine basladı tabi sonra. doktorun savundugu su, deniz ve gunesin hic alakası yok sivilce ile sen tatilde iken sorunlardından uzak oıluyorsun psikolojin iyi oluyor o yuzden geciyor. lafa bak. benim sorunum varsa tatilden once, tatile gidince tamamen unutuyor muyum yani salak mıyım ben, bir derdim varsa gercekten o surekli kafayi mesgul eder zaten ister iste olsun ister tatilde. heryesi psikolojiye baglamayi marifet sayiyorlar.

13. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Bir de dedim ki doktora sırf ben demiyorum bu tozlar aminolar sivilceyi arttiriyor diye, sagda solda bircok kisi ek besinlerin ve ayrica hamburger kola cikolata gibi seylerin sivilce yaptigini soyluyor kendi tecrubelerinden dedim.

Cevaba bakın: Siz simdi bu tip yiyeceker yiyince sivilce cikacak diye kendinizi sartliyorsunuz, strese sokuyorsunuz kendinizi psikolojik nedenlerden cikiyor. Ayni sekilde deniz ve gunesin iyi gelmesinin nedeni de, denize girince sivilceler gececek diyorsunuz o yuzden psikolojik olarak geciyor yoksa denizin iyi geldigi yok dedi. Bunu diyen de cok unlu bir dermatolog. Cok cok sacma geldi bana dedikleri.

14. volkanhan

volkanhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Harbiden saçmalamışşş dermatalog beyfendi.Bende şöyle bir sorun oldu 6 haftalık testo deca küründen sonra 4 yada 5 hafta sonra diete başladım ve amino acid almaya başladım ve sivilceler akneye dönüştü birden ve üstünden 10 hafta daha geçti benim sivilceler azaldı ama ne yazıkki bir türlü bitiremiyorum anları bitiyor yine başlıyor.

15. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Kişisel görüşüm ve ya en azından ben böyle düşünüyorum..Amino Asit ve Protein Tozu gibi ek besinler vücutta testosteron seviyesini arttırdığı için sivilce çıkıyor

16. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53

doktorun sana o kadar güzel açıklama sunmuşki galıba senın ıstedıgın cevabı vermedıgı ıcın anlamak ıstememıssın :mad:

buyuk ıhtımal sana
    tum sebeb olacak tahlıllerını yaptırmıstır ki bu sonuçlara bakarak vucudunda sebebıyet verecek bır vırus yada yağ bezelerinde bakteri bulamadıysa olaya piskolojik yaklaşır

çünki her hastalıgın basında iyi yada kötü sebeb yada sonuç oranları değişken olsada piskolojiye dayanır

:arrow:şöyle düşün başımız v.s. ağrıdığında ağrı kesici içtiğimizde çoğumuzun hemen ağrısı kesilir sence neden
    daha o ilaç midede yani çzülmeye başlamıştır ve ağrılı bölgeye ulaşması 20 dk alır belki daha uzun

Derimizde ne kadar temizlesek de birçok bakteri bulunur. Bu bakteriler yağ bezlerinin tıkalı olan kanallarından içeri girerek hem varlıklarıyla hem de ortaya çıkardıkları birtakım kimyasal maddeler nedeniyle tıkanmış olan yağ bezinde iltihaba yol açarlar.asıl sebebi, genel tanımı yani budur

başka bir başlık hazırlıyorum istersen(akne ve sivilceler) bi göz at umarım yardımcı olur
    ama unutma piskoloji her dalda çok önemli thums:

17. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Hicbir tahlil yapmadı. Sıfır tahlil. Kan testi bile. Cilde bakti sadece 2-3 saniye. Buyutec ile bile bakmadı. Zaten sorun da burada. Tahlil yapsa, kan enzim degerlerine bakıp dese tamam diyecegim. Adam diyor tahlile gerek yok. Tahlil ile bir bilgi alamazsın. Sivilce icin tahlil yapilmazmis. Aslında doktor istedigim cevabı sundu ne guzel iste istedigin kadar yumurta ye toz al hap al birsey olmaz dedi. (Steroidler haric) Ama mantıga yatmıyor iste. Niye sivilce tedavisi icin kremler yetmezse antibiyotik haplar (monodox, tetradox) veriliyor? Niye sivilcenin en etkili ilaci karacigere A vitamini bombardımanı yapan roaccutane? Hepsi ic organlar ile ilgili. Doktora gore en iyi sivilce ilaci antidepresan. Bana antidepresan kullan ve istedigin supplementi kullan dedi. Aslına ona kalsa protein tozu ile bir miktar antidepresan hapi kirip:):) shaker ile karistirsam mix yapsam hem sivilceler gececek hem de saglam vucut yapacam. Valla diger dalları bilmem de bu dematologlara pek guvenim kalmadi diyebilirim.

18. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Hazırlıyacagınız baslıgı dort gozle bekliyorum.

19. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    kesinlikle yalan-uydurma ne bu Matrix'in seneryasonun sivilceye uyarlanmş hali mi?
    aslında hepimiz hayal görüyoruz bu gerçek değil sivilce yok ama biz kendimizi inandırıyoruz olduğuna,
    ya bırak bir yığın palavra Freud gibi tıp biliminin açıklayamadığı herşeyi bilinç altına yükle...
    birde üfürükçülere, hacı-hocalara kızarlar bunlarda okunmuş suyu içirince iyileştiren-iyileşen hastaları kandırılmış görürler sonrada üfürükçüleri şarlatan ilan ederler...bu durumda üfürkçüye gitmek daha mantıklı nede olsa kendimiz uyduruyoruz birde hocanın bizi ieyileştirdiğini kendimiza inandırırsak sorun çözülecektir!!!

20. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    çok geçmiş olsun

hazırlamıştım ama makale baya uzun oldugu için kesme kırpma yapmak ıstemedım ama sana adresı verıyım bı oku ıstersen ama benımde bekledıgım tam doyurucu bılgıler az sayılır gıbı ama yınede bakmanda fayda var

http://www.genetikbilimi.com/genbilim/aknevesivilceler.htm

Son düzenleme: 22 Temmuz 2008

Sayfayı Paylaş