Bağ kopması

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve erayulab tarafından 16 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. erayulab

erayulab Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Beyler ben 2016 yazının başında basket oynarken ayak bileği yan dış bağlarımı koparmıştım doktora gittim mr buz falan derken yurumeye başladım 1 ay sonra hafif antrenmanlara ama sıkıntı ben doktorun verdiği güçlendirme egzersizlerini yapmadım ama 6 aya yakın sure geçti bileğimde oynarken bir rahatsızlık şikayet yok sadece sağ bacağımla eskisi kadar iyi zıplayamıyorum benim sorum bu egzersizleri şimdi yapsam sağ bacağımla eskisi gibi sıçrayabilirmiyim
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Ocak 2017 ---
    Birde antrenmanlardan sonra bileğimdeki iç kemik çok hafif ağrıyor bir sure sonra geçiyor nasıl bundan kurtulabilirim

2. ibo66

ibo66 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    kardeşim öncelikle geçmiş olsun aynı durum benimbe başıma gelmişti 4-5 kere ama çok şükür şu anda hiçbir sorun yok ayak bileği sakatlanmaları diz sakatlıklarına göre biraz daha kolay bir süreç içerisinde geçiyor sana tavsiyem bilek çevresindeki kaslarını güçlendirip eklem üzerinde oluşan basıncı min. seviyeye indirmen ve sabırlı olman her geçen hafta daha iyiye gittiğini göreceksin

Sayfayı Paylaş