Bılgılıler bakabılırmı acaba yenı baslıcam

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve furkan123 tarafından 9 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. furkan123

furkan123 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben 1 ay sonra bb ye baslıcam spor salonunda sıze bazı sorularım olacak.Boyum 1.81 kılom 70 16 yasındayım
    Mesela ben bı spor salonuna gıtmıstım 1 aylıgına hoca ılgısızdı ve programın yetersız oldugunu dusunmustum burdan program baksam ben de bu programları uygulayabılır mıyım ?
    3. Aydan sonra proteın tozuna baslamalısın denıyor da en ıyı proteın tozu hangısı acaba ben Optimum Whey 100% Whey Gold Standart almayı dusnuyorum ıyı bı urun mu bu acaba ?

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    başlangıç için iyi bir ürün ama 5-6 ay sonra daha iyi ürünlere geçebilirsin muscletech nitro tech cell tech ile kombine edebilirsin veye ultimate nutrion iso sensation alabilirisn twinlabı çok med ediyorlar ama hep almaya kalktığımda stokta kalmıyor çok satılan ürün twinlab heralde oda etkili bu arada kazein veya soy protein tozu alma alıcaksan ayriyetten al gece yatmadan önce kullan vücutta geç emilir gece yatarken uyku esnasında kas yıkımını önlemek için antrenman sonrası whey protein iyi gider hızlı emilim

Sayfayı Paylaş