Bıktım bu durumdan vücut gelismiyor

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ebysd tarafından 28 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ebysd

ebysd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Eyüp
    Boy 187 kilo 76 oldu baslamadan once 70 di basliyali 5-6 ay oldu beslenmeyide duzgun yapiyorum ama vucut ayni hic biyerde bi gelisim bi degisim yok tamam bizde biliyoruz 5 ayda iyi bisey olmicak ama en azindan insan biseyler istiyor hic bisey yok bizde biktim arkadaslar

2. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    ahahahahahahaha

doxux ve Tolgahantt bunu beğendi.
  3. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Zorla kendini antremanlarda.Saçma kilolarla yarım setler değil fakat bu zorlama.Negatiflerin 2-3 saniye sürsün ve 10 tekrarı geçme kardeşim.Beslenme işini çöz.Günlük 1.5 gram protein oranını yakala.Yumurta beyazı değil,sarısıyla tüket.Et ye kardeşim.Et kas yapar.Kas zorlanırsa mikro yırtılmalar yaratırsın ve gelişirsin.Kolay gelsin,moralini bozma.Bir anda bazı şeyler olmuyor.Yıllar alıyor kimi zaman,pes etmemek mesele kardeşim.Tüm mesele...

4. 123nova123

123nova123 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Dogru dio arkadaş sen beslenmeni bırakma hiç biley olmaz gelişirsin sahsen 2 haftadır şeker yemiyom kafayı yicem mesela bakkalın yanında gecerken baka kalıyorum markete giriyorum cikolata raflarından gözümü alamıyorum azim işte

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. kubilaykot

kubilaykot Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ayni ben benimde boy 1.88 basladigimda 69 kiloydum 7 8 ayda 76 77 oldum sonra 1 yilda 81 oldum spora devam ettikce gelisiceksin sakin birakma devam et. Spor zor is en az 3 4 yılını vermen lazim 5 yildan sonra istedigin gibi kilo alip verebiliyosun zaten

6. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    vücut ben açım diyor gelişimi nasıl görüceksin beslemen lazım vücudunu.

7. a.celenli

a.celenli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Duruma gore demek ki aynı program ve ayni agirliklar ile calisiyorsun. Yada programa degistiriyorsun ama agirlik arttirmiyorsun. Genlerine bagli olarak 5 6 ayda hizli bir gelisim saglarsin. Sonrasinda üzerine koymak icin yaptigin sporun uzerine koyman gerekiyor. Spordan once yarım saatini kendine ayır ve stresini azalt kendine hedef belirle ve mental acıdan hazırla. Sakinles ve daha iyisi icin daha iyisini yap dostum

8. Ömerkpc1907

Ömerkpc1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bir yerde illaki yanlış yapıyorsundur.
    Çünkü 5 ay gibi bir süreçte gelişmemen mümkün değil.
    İdmanlarda kendini zorlamıyorsan vücudunu sağlam bir şekilde beslemiyorsan bunlar ola bilir.
    Beslenmene çok dikkat etmen lazım, ben sabah öğle akşam haşlanmış tavuk ile bulgur pilavı yerim,bıksam bile yerim.
    Sana tavsiyem o kadar gelmişsin vücudunun alt yapısı olmuş sakın bırakma motivasyonunu kaybetme başkalarınında motivasyonunu kırmasına izin verme.

9. ebysd

ebysd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Eyüp
    staj yapiyorum aksam cikinca salona geciyorum vucut yorgun oluyo biraz ama maksimum sekilde zorluyorum kilo basarken hareketleride duzgun yapiyorum tek basima calismiyorum benden az kilo basanlarin vucudu bile sekile girdi bizimkisi hâla ayni devam gelisme yok degil ama az gören daha yeni baslamissin der. Birakmicam zaten zorlicam 1 seneyi tamamlicam en azindan üniverstede sıkıntı cikmazsa
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Mayıs 2015 ---
    uzun boylu kisiler icin onerdiginiz antreman programi veya yemek programi varmi? Kaslar uzun oldugu icin hacim almakta zorlaniyorum 2.aydan sonra protein tozu kullanmaya basladim arjenin kullandim 1000ml supplement takviyesi yapmam lazimmi?

Sayfayı Paylaş