Bıktım artıık !!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve wynels tarafından 29 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Burnumu saklıyorum ne bi de orayı kaçırmışım nasıl saklıyorsun ki burnunu:D

Rinkushichi bunu beğendi.
  2. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Bide şeye takıldım ben , "durumumuz iyi değil ülke dışına bile çıkamıyorum. " estetik yaptırman o kadar çok para değil kendini baştan yaratıcak halin yok hem daha küçüksün 18-19 yaşına geldiğinde güzelleşirsin kendini hor görme.sanki herkez adriana lima ülkede.

3. defance04

defance04 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    giyimine, günlük bakımlarına(diş fırçalama, yüz temizleme v.b) dikkat et. giyim tarzın yoksa internetten araştırarak bulabilirsin. parfüm filan kullan mutlaka.

4. wynels

wynels Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten bende anlamadım allah beni neyle sınıyor böyle :( ciddiyim spor salonunda falan hani boy srasına geçiyoruz ya eziğim ya ben en sonlara atıyolar beni yeminle bıktım artık ya. en azından boyum uzun olabilirdi diye düşünüyorum. burnum kırılmış olsa daha iyi en azından benimki kadar kötü gözükmez. erkekler dış görünüşe çok önem veriyor gerçekten fotoğraf çektiremiyorum utanıyorum bıktım artık sorunlarım gün geçtikçe çoğalıyor. boyumu hala anlayabilmiş değilim babamın tarafı uzun hep bi annem kısa biraz ama babama benzesem daha iyi olur boy takıntısı beni çok yıpratıyor 2. dönem basketbola başlayacağım ama.. uzarım inşallah bari uzun oluyim. :/

5. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    wynels bence öncelikle ruh haline bağlı olarak şuan abartıyorsun.sakinleş.sana rahatlıkla şunları söyleyebilirim o şimdi dalga geçen boş boş konuşan kızlar ilerde yakışıklı olanın peşinden değil iyi meslek sahibi olan kariyer yapmış kişilerin peşinden koşacak,zekilerin peşinden koşacak.aklından ölmek istiyorm vs gibi saçma fikirleri sil :) yakışıklılık çirkinlik öznel yargılar sonuçta.senin begendiğin seni de beğenen çok kişi çıkacak karşına.ne zaman çıkar bilinmez ama mutlaka çıkacaktır.sen bu süreci hızlandırmak için yap sporunu,dersine çalış iyi okullarda oku sonra bu mesajlarını hatırlayıp güleceksin :) rahatla ve benim ve diğer forumdaşların önerilerini düşün.

NOT: erkek sanmıştım kızmışsın :) aynı şeyler bir kız için de geçerli.türkiyede zaten kızların boy ortalaması kaç ki?fit ve bakımlı ol,derslerine çalış herşeyin değişeceğini(ki şuan olumsuz birşey yok biraz evhamlısın) göreceksin :)

6. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    erkeklerin bazıları özellikle kısa boylu kızları tercih ederler. lise hayatı zaten boş. çok bişe bekleme asıl hayat ünide başlıyor. sen şimdi bi cilt doktoruna görün önce sivilcelerden kurtul. benim suratım mayın tarlası gibiydi 2 ayda geçti hepsi. 18inden sonrada bi burun ameliyatı olursun . saçını falan boyatırsın biraz bakım yaparsın olur biter. 15 yaşında çirkin olmak çok normal bişe. bir hikaye var çirkin ördek yavrusu diye onuda bi oku bence.

7. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Sivilce sorunu diye birşey mi kaldı artık? Benim yaşım 18. 1 sene önce doktora gittim. Doktora dedim ki bana öyle krem felan verme işe yaramıyor, doktorda bana 6-7 ay kullanmam için hap verdi. Bu hapı 6-7 ay kullandım. Bu süreçte sadece biraz dudaklarım kurudu.Bunuda nemlendirici kremlerle hallettim.Bu tedavinin sonunda o mayın tarlası surattan eser kalmadı. Artık tek tük bile çıkmıyor çünkü günlük yüz bakımımı yapıyorum..
    Demek istediğim sivilce sorunu diye birşey yok. Ayrıca bu tedavi için paranında fazla olmasına gerek yok.Sadece doktora gidip ayda 2 kutu ilaç alıcaksın okadar..

8. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    valla kafaya takacak hiç bişey yok..lise çağında sallamadığım kız liseyi bitirince taş oldu biz peşinde it olduk o kadar diyim...:D

yaşın ufak 20 yaşından sonra zaten fiziki olarak birçok değişim geçirmiş ve tamamlamış olacaksın kafana takma hiç bişeyi derslerine çalış sadece..

9. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Öncelikle başlık sahibi samimiyse yanlış anlamasın uyarısını yapayım. Anlayamadığım nokta aynı konuyu daha önce de açıp hemen herkesin tavsiyesini almış olmanıza rağmen tekrar benzer bir başlık açmanıza bir anlam veremedim. En azından aynı konudan devam edilmesi mantıklı olurdu.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/herkes-benimle-dalga-ge-iyor-t55235.html

10. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben de hatırlıyordum bu konuyu da aynı kişi olduğundan emin olamadım bence dalgasına yazıyor bunları !!

11. İamacheater

İamacheater Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Sen kendinle barışık olmadığın sürece hiç bir gelişim sağlayamazsın önce kendinle barış,kendini sev vücuduna gereken ilgiyi göster ki oda seni mahcup etmesin.

12. wynels

wynels Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onun sifresini unuttum için yeniden acmak zorunda kaldım kusura bakmayın ama oradan bir çozum bulduğumu falan sanmıyorum yani gercekten.
    ayrıca dalgasına falanda yazmıyorum psikolojim bozuldu siz dalgasına diyosunuz çok kötü bir travma geciyorum yardımcı olsanız biraz böyle davranmanız daha da çok bozuyor psikolojimi :(

Son düzenleme: 30 Ocak 2013
  13. joobell

joobell Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    teknisyen - müzisyen
    Yer:
    bursa
    Birkaç sene sabret kesinlikle değişeceksin. 15 yaşındasın daha, yüz şeklin burnun hepsi değişecek boyunda uzar diye düşünüyorum. Bence çok abartıyorsun. Önce kendini rahatlat ve biraz zamana bırak eğer çok problem olursa birkaç sene sonra bir iki estetik ameliyat ile sorununu çözersin.

14. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    hem
    yönetmenliğini yapiyor hemde oynuyor şahis... başka açiklamasi yok hala nasihat veriyosunuz..

15. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    tebrikler Ives gereken mantikli açıklamayi yapmişsın.

Ives bunu beğendi.
  16. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    18 yaşına geldiğinde hem oku hem çalış burnuna estetik dişlere tel kaşlara lazer epilasyon sivilceler kendi geçer zaten. takma kafana ;)

Sayfayı Paylaş