BİR KİKBOXCU VÜCUDU

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ensarreis96 tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ensarreis96

ensarreis96 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Öncelikle hepinize selamlar.Boyum 1,74 kilo 90 yaş:17 ye gireli 2 ay olmadı. Size kendim hakkımda bir sorum olacak. KENDİM DEĞERLENDİREMEDİĞİM İÇİN TAM OLARAK BİLEMİYORUM. BEN BU YAZIN BAŞINDA YAKLAŞIK 74 KİLOYDUM 13 YAŞINDAN BERİ SPORLA UĞRAŞIYORUm. Ayrıca lisanlı kick bokscuyum.Tabiki 90 kilodaki adamların boyu 1,90 dan aşağı olmadığından ve çok çok fazla sert vurduklarından şimdi maçlara çıkamıyorum.Daha önce 74 kiloda 6 MAÇTA 6 GALİBİYETİM VAR 1İ KARACİĞER KNOCK OUT.FAKAT BU SENE LİSE 4TÜ VE YURDA YAZLDIM KENDİMİ DERSİME VE YEMEKLERE ADADIM ADETA.BU YÜZDEN 5 AY GİBİ BİR ZAMANDA 16 KİLO ALDIM.

FAKAT SİZE ASIL SORACAĞIM BU.BEN 90 KİLODA OLUP ÇOK KASLI GÖZÜKMEMEME RAĞMEN 50 ŞINAVDAN FAZLA ÇEKİYORUM 17 YAŞINDA.BU 1 KİLO BİLE ÇOK FARK EDER AĞIRLIKTA BEN PRESTE DENİYEBİLİRSİNİZ 20 KİLO ARTIRIP.ÜSTELİK BENCTEDE 1.5 SENE ÖNCE GİDERKEN 3*8 130 KİLO YAPIYORDUM 15.BUÇUK YAŞIMDA.Sizce bu kadar kasım olmamasına rağmen bu güç kondisyondan mı geliyor yoksa kas yapısındanmı? Birde yaşım 17 daha boyum uzarmı? sizce saklım göğüs kılm falan bayağı var ama bileğim falan çok kalın değil bunu kendime siklet belirlemek için soruyorum CEVAPLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.....

2. fatalrhyme95

fatalrhyme95 Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    niğde
    yasına gore bastıgın kilo cok cok fazla . galiba kas ve kemik yapından kaynaklanıyor ;)

Sayfayı Paylaş