BİCEPS GELİŞTİRMEK

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Proteintozu64 tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Proteintozu64

Proteintozu64 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar ben body e yeni başladım. Sağ kolum 25.5 sol kolum 25 cm. benim kollarımı kalınlaştırmam için ne yapmam gerekiyor. ve bu kalınlaşma süreci ne kadar zamanmı alır.
    Boy 178
    Kilo 52

2. ugrkrms

ugrkrms Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Sporunu aksatma , bol bol yemek ye ayda 1 fotograf cekil gelisimi farkettikce motivasyonun articak , zamanla oturur vucudun , boy kilo ya bakilirsa ectomorph sun , kendi vucut tipine uygun kilo alimlari icin diğer üyelerimizin paylastigi beslenme programlarini incele , yeni baslayanlar icin program kaliplari hazır onlari uygula bu spor zaman ve sabir ister :) basarilar.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. Proteintozu64

Proteintozu64 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Evet hocam ectomorphum . Bunu baya bir kafama takıyorum. Dün zaten bir fotoğraf çekmiştim. dediklerinizi yapmaya çalışacağım. Bu arada ectomorphların kilo alması (Kas kütlesi halinde) dahamı zordur ?

4. ugrkrms

ugrkrms Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Estafurullah hoca değilim :) zamaninda bende senin gibi bu spora büyük hevesle başlayip ayni hevesle devam eden bi kardesinim :). İyi beslendigin sürece vucudunu zamanla tanidigin sürece hic birsey zor değil , evet kolay kilo alip kas kütlesi yapamaz bu vucut tipi Ama dogru beslenme ve dogru antremanla harika sonuclar elde ediyor. Üye fotograflarina bak ecto vucut tipindeki arkadaslarin gelisimleri seni motive eder :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. Proteintozu64

Proteintozu64 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Eyvallah teşekkür ederim :)

ugrkrms bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş