büyüme hormonu ve roaccutane

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve ineedpower tarafından 26 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşlar konu daha önce açıldı mı bilmiyorum aradım fakat bulamadım 19 yaşındayım ve hala sivilcelerim çıkıyor geçmedi kaç senedir sanırım ergenlik bitmediği için ve vücudum hala büyüme hormonu üretiyordur diye düşünüyorum bu ilacı kullanmaya başladım 10 gün oldu bi zararı olur mu büyümeye veya kas kemik dokularına bu sporu ciddi şekilde ilerletmek istiyorum ve bir ilac yüzünden yarım yamalak kalmak istemiyorum

2. rüsselsheimer

rüsselsheimer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili kardesim bende senin yasindayken ayni ilaci 6 ay kadar kullandim sivilce problemi yüzünden dudaklarda catlak dökülme falan yapiyor deride cok etkili bir ilac yanliz sana söyle söyleyim 6 ay sonra doktorum gel baska ilaca devam edecez demisti heray kan tahlili veriyodum onada gitmedim bendeki yan etkisi de söyle oldu diger ilaca devam etmedigim icin asiri killanma ve kilo aldim kilo almadan kastim obez derecesinde deil ama kullandigim dönemde 70 kiloydum 1 78 boyum ardi biraktiktan sonra 85 kiloya ciktim 3 ay icinde daha sonrasindada yavas yavas kilo alimi oldu anlayacagin su icsem yariyor misali yanliz boyum 5 santim daha uzadi su an 183 üm 110 kiloyum tabi spor yapiyorum yani demek istedigim icin ferah olsun killanma disinda cok kafana takacagin bisey yok

ineedpower bunu beğendi.
  3. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    çok sağolun her bünyede farklı etki yapıyor tabiki internette hiç rastlamadım büyümeye zarar verdiğini 1 aya yaklaşıyorum dudaklar baya pert durumda şuan bide sizde bel ağrısı yapıyor muydu geçen deadlift yaparken belim çok feci ağrıdı geçmedi 3-4 gündür antrenmandan kaynaklanacağını zannetmiyorum çünkü iyi ısınıyorum ve kemerim hep takılı oluyor

4. Significant

Significant Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Vücut geliştirici
    Yer:
    Ev
    ''Bu ilaç'' yazmışsın ama ilacın ismini yazmamışsın. Ben Imax (sivilceler için krem) kullanıyorum bayağı etkili ve derimi tazelediğini hisseder gibiyim. Bence sende ondan bir hafta dene yatmadan önce yüzünü sabunla yıka, kurula akabinde bu kremi sür 4 günde gözle görülür fark oluşur. Beslenmeye de bir düzen getirmen önemli.

5. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    başlıkta ne yazıyor kardeşim okumuyo musun

6. Aknegen

Aknegen Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    bende kullandım roac hocam kullanmak istemiyordum ancak kullanmassam yüzümde kalıca yaralar açılacağını söylendi süleyman demirel ve akdeniz üniversitesine bizzat gidip muayne oldum ve 1 kür tam kullandım 2. kür yarım o dönemde babamı kaybettiğim için kestim ilacı, kilo olarak bakarsak bende bi değişim söz konusu olmadı boyumda uzun zaten ve uzamaya devam etti pek bişey diyemicem o yüzden. dudak işine gelirsek hametan kullanmanı tavsiye ederim (bepanthen yazıyorlar genelde) . ağrı çekmen normal olmayabilir doktorına danışmanı şiddetle öneririm belki önemli değildir ancak kontroller çok önemli hocam.

ineedpower bunu beğendi.
  7. rüsselsheimer

rüsselsheimer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende oldumu hatirlamiyorum bel agrisi yanliz bende bi doktora danismani öneririm

Sayfayı Paylaş