büyüme hormonu&insülin

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve derekhale99 tarafından 15 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. derekhale99

derekhale99 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Bu ilişki yüzünden anladigim kadarıyla yatmadan 1 saat önce bisey yemiycez.
    Bi anladigim ise antrenman sirasinda büyüme hormonu yükseliyor. Ve antremandan hemen sonra karbonhidrat almiycaz.(1 saat sonra alcaz)
    Bu yazdiklarim dogrumu lütfen kesin bilgi sahip olan abiler cevap versin.(yasin 15 boy 164 kilo43)

2. SWAGGY

SWAGGY Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Antrenmandan sonra 1 saat kadar karbon almama konusunda bi vüdeo izlemiştim akynak falanda sunuyo yeni bi araştırma olduğunu söyledi videodaki adam sanırım böyle yatmadan önce 1 saat diil 3 4 saat önceden yemeyi kesebilirsin miden daha rahat olur yani illa 1 saat olucak diil vebence öyle yapma 1 saat çok uzun bi süre diil.10'da yatıyosan 6 7 gibi son öğünü ye

Blonde bunu beğendi.
  3. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    hemen bir sey yemene gerek yok eve git dusunu al yemegini ye illa 1 saat olmasinada gerek yok 30-40 dk da olur.

4. derekhale99

derekhale99 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Tamam ozaman ağır akşam yemeğini zaten 5-6 gibi yiyorum 7de fitnes a gidiyorum 1 saat suruyo hemen shake iciyorum ama duramiyorum amacim kilo olduğu için hep biseyler atistiriyorum kesin karar aldim yatmadan 1.5 saat öncede sadece su var hic bisey yok

Sayfayı Paylaş