Büyüme Çağında, Evde Spor ve L-Glutamine

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve atakan966 tarafından 7 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle selamlar saygılar forum sakinleri.. 14 yaşındayım ve bu sporu evde yapıyorum. Kısa süre önce evde glutamine ve yine bir gnc ürünü olan flex--(devamını hatırlamıyorum) adlı ürünleri buldum. L-glutamine toz halinde ve öbür ürün ise tablet halinde diğeri sanırım eklemler için forumda da birkaç yerde okumuştum. L-glutamine hakkında araştırma yaptığımda da growth hormone'a etkileri bulunduğunu gördüm. Bunun bana yararı veya zararı var mıdır ? Supplement kullanmamın gereksiz olduğunu söyleyebilirsiniz ancak evde öyle duruyor yani atılacak yoksa. Catabolism'i önlediğini vb biliyorum ancak günde 10g alımda gerçekten fark eder mi bunu merak ediyorum, çok teşekkürler...

2. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    off gunlerde de kullanmama gerek var mi varsa kac g oldugtnu da belirtebilir misiniz. tekrar tesekkurler

3. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    antreman sonra 5 gr yatmadan 5 gr alabilirisn off da aksamları yatmadan sadece alabilirisn

sonucta bu amino asit türevi ahım sahım bişi bekleme ama destegi olur

4. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Tamam teşekkürler önerleriniz için. Peki büyüme açısından olumlu veya olumsuz bi yönü olur mu GH içeriyo çünkü sanırım

5. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    gh içermiyor vücutta var olan gh nu azda olsa deste koluyor büyüme cagında yararı olur

atakan966 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş