büyük göğüsler , ne yapmalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve eric tarafından 7 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. eric

eric Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Merhaba. Ben yaklaşık 1.5 aydır flexor hocanın evde dumbbel la ve barfix -le çalışma programını uyguluyorum. Kollarda ve özellikle kanatlarda çok büyük gelişme var.Bu nedenle Bodyforumtr ye teşekkürlerimi sunmak isterim.

Benim sorunum 18 yaşımda olmama ve yanlış bilmiyorsam ektomorf(zayıf) yapıya sahip olmama rağmen göğüslerimin genetik olarak büyük olması. yani bunun şişmanlıkla bir alakası yok. ancak gerçekten rahatsız edici biçimde büyük duruyor ( kaslı görüntüde değil ). Tabi ki bayan göğsü kadar da değil:D Şevkle çalışmaya devam ediyorum sıcaklar başlamasına rağmen. Göğüs de çalışıyordum ama daha çok büyütür diye bıraktım son 1 haftadır. bana ne yapmamı önerirsiniz?

-- Daha çok göğüs çalışıp oradaki yağlı bölgeyi eritip kası ortaya çıkarabilirmiyim?

--- Yoksa hiç göğüs çalışmamalımıyım?( çünkü biraz daha büyürse hiç iyi olmayacak.)

--- Göğüsleri küçültebilmek için ameliyat dışında yapabileceğim masaj gibi uygulamalar varmı? yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler..

2. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle bir fotoğraf koyarsanız yorumlar sizin için daha yararlı seviyede olucaktır, ayrıca göğüs büyüklüğü derken jinekomastidenmi bahsediyorsunuz?

eric bunu beğendi.
  3. eric

eric Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul

evet doktora gitmememe rağmen sanırım ileri derecede olmayan jinekomasti. yani ğöğüsler sarkık durmuyor. ileri doğru biraz fazla gelişmiş durumda. şu anda öyle bir olanağım yok ama ilerleyen zamanlarda koyabilirsem foto koyarım.

4. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    jinekomastiyl ilgili bir baslik forumda mevcut incelersen daha cok bilgilenirsin

hicbir calisma bu sorunu duzeltmez hatta daha da gorunur gize batar kilar

zaman kaybetmeden bir doktora gorunun

eric bunu beğendi.
  5. theblue

theblue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gögüsleri eritmem lazım

ben 20 yasındayım 83 kılodayım goguslerım baya sarkık bunun ıcın ne yapmam lazım yardımce olursnanız sevınırım sımdıden tesekkur ederım. ..

6. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    diger mesajda dedigim gibi forumda jinekomasti diye artirsaniz bunun yagli bir gogus mu yoksa jinekomastimi oldugunu anlarsiniz

eger jinekomastiyse dedigim gibi sporla duzeltilemez ustune alttaki kas tabakasinin buyumesi jinekomastiyi goze daha bir batar kilar

7. theblue

theblue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    jinekomasti dedıgın nedır hıc bı bılgım yok bunun ıcın doktaramı gtcem bı spor mu uygulucm ne yapıcam tam olark yardımcı olusrsnız sevınırım sımdıden tesekkur ederım. . .

8. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/jinekomasti-resimleri-t968.html?t=968&highlight=jinekomasti

genis bilgi bu linkte

jinekomasti kisaca erkek gogusunun deki meme dokusunun buyumesine verilen isimdir ve evet doktora gitmek gerekir

lutfen tesekkur butonunu kullaniniz yaziyla tesekkur etmek yasak

vanesy ve theblue bunu beğendi.
  9. eric

eric Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul

işte benim de asıl merak ettiğim konu buydu: göğüs çalışırsam o bölgedeki büyüklük olayını kaslı bi görüntüye çevirebilirmiydim.? dediğine gore çeviremiyorum. en kısa zamanda bir doktora goruneceğim. ameliyat gerekirse de ameliyata girerim , çünkü gerçekten beni rahatsız ediyorlar, normalde düz olması gerek ama öyle değil. jiinekomasti olayı hakkında bilgisi olan tecrübeli arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsunlar.

10. eric

eric Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    bir de jinekomasti konusunda açılan başlıkta bir arakadaş sormuş, ben de merak ediyorum. bb. yapan bayanlarda bir süre sonra göğüsler neredeyse yok denecek kadar azalıyor. erkeklerde neden durum böyle değil de bb yaptıkça belirginleşiyor ve ameliyat gerekiyor?

11. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    oncelikle o goruntuyu ameliyat disinda tam olarak duzeltemessin

bayanlardaki durum farkli evet yag dokusu azlip kas dokusu arttikca duzlesiyor meme ama asla dumduz olmaz ve erkeklerde belirginlesmez aslinda olan buyumus meme dokusu daha cok goze carpar cunku bayanlarda oldugu gibi ustunu ortucek bir ic camasiri yoktur ve goze cok batar

vanesy bunu beğendi.
  12. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    sendeki bahsedilen sorun değilse 83 kiloda sarkık olması göbek kadar doğal ve kas kilosu dışında kaçınılmaz boyun ne kadar uzunsa o kadar az belli etse de :) yapman gereken tabiki beslenmene dikkat edip spor yapmak ve pes etmemek.. jinekomasti durumunda ise tabiki o konunun uzmanına danışmak gerektiğine katılıyorum.

13. Kotil53

Kotil53 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben çok kilolu olduğum için aşırı sarkık durumdaydılar.ama bb'ye başlayıp kilo verince yavaş yavaş düzelmeye ve incelmeye başladılar sizce böyle bir sorun varmıdır? yoksa kilodan dolayı oluşan yağı yakıp kasamı çeviriyorum ?

14. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    oncelikle duzeliyorsa evet bu yag tabakasidir

ama yagi kasa cevirme olayini unut o dusunce yanlistir ne kas yaga nede yag kasa donusur forumu oku bilgilenin

15. eric

eric Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    kesinlikle en kısa zamanda bir doktora gidip muayene olacağım. t- shirt giyemiyorum . çok zayıf bir adamım 1.87 boyundayım 65 kiloyum. ama düştüğüm şu hale bak. zayıf olunca daha da belirgin oluyor. daha da sinir bozuyor. ama doktora gitme sebebim ameliyat öncesi bir kontrol değil. hormon kontrolü. geçip geçemeyeceği , büyüyen kısmın yağ dokusu mu yoksa göğüs dokusu mu olduğunu öğrenmek için gideceğim.

bana kalırsa internetteki tüm jinekomastiyle ilgili siteler 'tek çözüm ameliyat ' mesajı veriyor. bu da para doğal olarak para kazanmak isteyen plastik cerrahların işi tabi ki. biliyorsunuz türkiyede ameliyat olmak bıçak altına yatmak öyle kolay bir şey değil . aslında kimse için kolay değil.

bu nedenle ben ameliyatı son çare olarak görüyorum. düzelmeleri için sonuna kadar çalışacağım. varsın daha da belirginleşsin , zaten şu anda bile belirgin. eğer tüm çalışmalarıma rağmen yine de düzelmesse işte o zaman ameliyat olurum .

Sayfayı Paylaş