Büyük değişim oldu ama..

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve Dogukan Akce tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Dogukan Akce

Dogukan Akce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Arkadaslar ben 17 yasımda bir ogrenciyim gecen sene diyet yaparak 3 ayda yaklaşık 32 kilo verdim 104 kilodan 72 kiloya düştüm ve ardından boyum yaklaşık 8-9 cm uzadı.
    Daha sonra body yapmaya başladım Mayıs ayından beri de yapıyorum ama vücudumda kabullenemedigim sarkiklar var yani toplasan 1 kg kadar biseydir ne kadar uğraşsam da onlardan kurtulamadım bu benim moralimi cok bozuyor ornek vereyim Abi'm 173 boyunda 76 kilo ve karnı sert göbeği belli oluyor ama görüntü olarak o göbek kotu durmuyor benim 186 78 kiloyum göbekli olarak durmuyorum ama tişörtümü kaldirinca berbat bi görüntü var bunun nedeni nedir yardımcı olur musunuz?

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.727
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    hızlı kilo verdigin için.bende 5 ayda 35 kilo verdim cok fazla olmadı sporla beraber karın hareketlerı işe yaradı,ama yine de biraz var bendede zamanla toparlar diye okudum heryerde bol su iç kafana takma elbet düzelir spora devam..

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.154
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    vücut derinin toparlanma hizindan daha hizli kilo vermissin,bu tür hizli kilo vermelerde normal bir durum.

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.788
    Ödül Puanları:
    123
    Deri sarkması ve kas kaybı. 186 boy 78 kilo bulka girmek için çok ideal. Bulka gir, kas kütlesini arttır, derinin altı dolsun. 85 kiloya kadar durma. Sonra yağları tekrar yakarsın ama bu kez daha yavaş yak ki kas kaybı olmasın. Bu şekilde birkaç bulk-yağ yakımı döngüsünden sonra herşey iyi olacaktır. Sabır.

egemennn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş